[FOTO] VARAŽDIN - HAJDUK 0: / 3; Splićani pregazili Varaždince i sezonu započeli s dvije uvjerljive pobjede

Hajduk je kao gost u nedjelju navečer slavio u Varaždinu s 3-0

28.7.2019.
22:02
PIXSELL

U posljednjoj utakmici 2. kola Prve HNL Hajduk je kao gost u nedjelju navečer slavio u Varaždinu sa 3-0 (0-0).

28.07.2019., Stadion Varteks, Varazdin- Hrvatski Telekom Prva liga, 2. kolo, Varazdin-HNK Hajduk. Photo: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Pobjedu Hajduku u Varaždinu donijeli su Ivan Dolček, pogotkom u 49. minuti, Mijo Caktaš koji je u 55. minuti realizirao kazneni udarac te debitant u dresu Splićana Nigerijac Samuel Eduok golom u 86. minuti.

GORI SVE: Torcida je 'zapalila' gostujuću tribinu i bila 12. igrač Bijelih

Na ljestvici vodi Dinamo s maksimalnih šest bodova koliko ih imaju i drugoplasirani Hajduk te Rijeka na trećem mjestu, ali uz lošiju gol-razliku. Četvrta je Gorica sa četiri boda, a po tri imaju peti Osijek i šesta Istra 1961. Sedmi je Inter s jednim bodom, a bez bodova su u prva dva kola ostali Varaždin, Lokomotiva i Slaven Belupo.

28.07.2019., Stadion Varteks, Varazdin- Hrvatski Telekom Prva liga, 2. kolo, Varazdin-HNK Hajduk. Darko Nejasmic, David Colina, Mijo Caktas, Ardian Ismajli. Photo: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Treće kolo će u petak, 2. kolovoza, otvoriti Dinamo i Gorica na Maksimiru (20 sati). Dan poslije sastaju se Istra 1961 - Varaždin (19 sati) i Rijeka - Slaven Belupo (21 sat), a u nedjelju će kolo zaključiti Hajduk - Lokomotiva (18 sati) i Osijek - Inter (20 sati).

Prva HNL - 2. kolo Varaždin - Hajduk 0-3 (Dolček 49, Caktaš 55-11m, Eduok 86) Gorica - Osijek 3-1 (Ndiaye 35, 75, Miya 53 / Marić 90)

Odigrano prije: Slaven B. - Dinamo 0-3 Lokomotiva - Rijeka 0-1 Inter - Istra 1961 0-2