VALLADOLID UZEO BOD VALENCIJI: / Alcaraz s više od 25 metara sjajno zabio

Valladolid osvojio važan bod kod Valencije

12.1.2019.
18:45

Nogometaši Valladolida osvojili su važan bod na gostovanju kod Valencije, odigravši 1-1 u utakmici 19. kola španjolske La Lige.

UNITED I BARCA SPREMAJU TRANSFER GODINE: /

Hoće li ovo promijeniti tijek Premiershipa?

Valencia povela

Domaća momčad je u 54. minuti mogla do vodstva, ali je gostujući vratar Masip obranio kazneni udarac Rodrigu, a odmah potom spriječio i Minu da odbijenu loptu pospremi u mrežu. Valencia je ipak povela u 71. minuti, kad je na ubacivanje Solera pogodak sa desetak metara postigao Parejo.

No, Valladolid je došao do izjednačenja u 82. minuti, kad je Alcaraz s više od 25 metara sjajno izveo slobodan udarac i pogodio desni gornji kut Valencijinih vrata.

Čop igrao od 79. minute

Od 79. minute u momčadi Valladolida bio je i hrvatski napadač Duje Čop.

Valencia je sa 23 boda na devetom mjestu, a Valladolid je sa samo bodom manje na 15. poziciji.

Ranije poslijepodne Leganes je kao domaćin pobijedio Huescu sa 1-0, a pobjednički pogodak postigao je En Nesyri u 73. minuti.