VALENCIJA PROSULA BODOVE KOD LEGANESA: / Šišmiši nastavili nevjerojatan niz u prvenstvu

Leganes i Valencija odigrali su prvu utakmicu 25. kola španjolskog prvenstva

24.2.2019.
16:33

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva Leganes i gostujuća Valencia odigrali su 1-1 (0-1).

Gosti su poveli u 22. minuti pogotkom Kondogbije, a u 89. minuti je izjednačio Braithwaite. Valenciji je to čak 15 remi u 25 ligaških utakmica, što znači da su 60% utakmica u prvenstvu ove sezone odigrali neriješeno.

Valencija je s 33 boda osma

Valencia se sa 33 boda nalazi na osmom mjestu, dok je Leganes sa 30 bodova na 12. poziciji. Vodeća Barcelona ima 57 bodova, drugi je Atletico sa 47, a treći Real Madrid sa 45. Obje madridske momčadi još moraju odigrati utakmice 25. kola.

U nedjelju su na rasporedu još tri dvoboja, a sastaju se: Atletico Madrid - Villarreal (16.15 sati), Valladolid - Betis (18.30) i Levante - Real Madrid (20.45).