DRAMATIČNI PREOKRET NA OLD TRAFFORDU: / Chelsea je furiozno krenuo, ali onda su se ukazali Lukaku i Lingard

Derbi engleske lige odigrali su Manchester i Chelsea

25.2.2018.
14:58

Nogometaši Manchester Uniteda svladali su Chelsea u derbiju 28. kola engleske Premier lige na Old Traffordu. Gosti su bolje krenuli u utakmicu, Morata je pogodio vratnicu na početku utakmice, a nadmoć je potvrdio Willian u 32. minuti.

Samo sedam minuta kasnije Lukaku je na asistenciju Martiala poravnao rezultat, a konačnih 2:1 postavio je Lingard u 75. minuti. Pokušavali su gosti doći do izjednačenja u završnici utakmice, ali nisu uspjeli.

Prethodno je Tottenham u gostima dobio Crystal Palace sa 1-0. Pobjednički gol zabio je Harry Kane u 88. minuti nakon kornera Christiana Eriksena.

Dan ranije Liverpool je na svom Anfieldu s uvjerljivih 4-1 svladao West Ham, a u četvrtak vodeći Manchester City gostuje kod Arsenala.

[VIDEO] LIVERPOOL SLAVIO, LOVREN OSTAO NA KLUPI: Klopp i društvo pobjedom protiv West Hama stigli do drugog mjesta

UŽIVO

Manchester United - Chelsea 2-1

90+4' KRAAAJ! Manchester je svladao Chelsea 2-1

87' Stisnuli su gosti, ali drži Manchester minimalnu prednost

75' Jesse Lingard zabijaaaaaaa! Manchester United vodi 2-1!

56' tek sada je Manchester imao prvi korner na utakmici

46' krenulo je drugo poluvrijeme

45+2' Kraj prvog poluvremena. Na odmor se ide s 1:1

39' Lukaku! Izjednačio je Belgijac rezultat, sjajno ga je poslužio Martial, a napadač Uniteda je bio siguran s pet metara - na Old Traffordu je sve na početku. Vodstvo gostiju je trajalo samo osam minuta

31' GOOOOOL. Gosti vode 1:0. Willian je zabio iz kontre, obrana Uniteda je zasigurno mogla bolje reagirati

28' najbolja prilika za domaćine. U dobroj šansi našao se Alexis Sanchez, ali nije najbolje zahvatio loptu

15' Gosti bolje stoje na terenu, ali više nam ozbiljnijih naleta kao što je to bilo na početku

4' velika za Chelsea. Alonso je ubacio, a Morata je pogodio gredu koja se valjda još sada trese. United je potpuno podređen na početku utakmice

1' krenula je utakmica!

SASTAVI - Mourinho kreće s Pogbom i Martialom od prve minute koji su utakmici protiv Seville u Ligi prvaka krenuli s klupe. Za razliku od utakmice s Barcelonom, trener Chelseaja Antonio Conte ima u prvih 11 čistu špicu - Španjolca Moratu