PORTO - ROMA 3-1: / Domaćini izborili produžetke, pa pred sam kraj realizirali penal i eliminirali Romu!

Nogometaši Porta su pogotkom pred samim krajem produžetaka izbacili Romu i izborili četvrtfinale Lige prvaka

6.3.2019.
23:15

Nogometaši Porta plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka zahvaljujući 3-1 (2-1, 1-1) pobjedi protiv Rome nakon produžetka na svom stadionu Dragao u uzvratnom dvoboju osmine finala.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 2-1 za Porto, a kako je prvi susret u Rimu okončan istim rezultatom u korist Rome, o putniku među posljednjih osam odlučivalo se u dodatnih 30 minuta. Strijelci za Porto bili su Soares (26), Marega (52) i Alex Telles (117-11m), dok je jedini pogodak za Romu postigao De Rossi (37-11m).

UŽIVO: PORTO - ROMA 3-1 (1-2)

PARIS SAINT-GERMAIN - MANCHESTER UNITED 1-3 (2-0)

PARIS SAINT-GERMAIN: Buffon, Bernat, Kehrer, Kimpembe, T. Silva, Dani Alves, Di Maria, Marquinhos, Verratti, Draxles, Mbappe

MANCHESTER UNITED: De Gea, Young, Shaw, Smalling, Lindelof, Bailly, McTominay, Pereira, Fred, Lukaku, Rashford

120+3' - Kraj utakmice na Dragau! Porto je s 3-1 nakon produžetaka izborio četvrtfinale Lige prvaka!

117' - GOOOL! Nepromišljenost Florenzija, koji u svom kaznenom prostoru vuče igrača Porta i radi jedanaesterac. Telles je siguran s bijele točke i Porto ima rezultat za prolaz!

112' - Kakva šansa za Romu! Cristante sjajno dodaje za Džeku, ali njegov udarac je izbijen sa same crte!

108' - Kostas Manolas je pokušao glavom pucati nakon kornera, ali udarac je odbijen, Roma nije uspjela zabiti.

105' - Kraj prvog produžetka.

104' - Nije bilo pravih prilika u prvom produžetku, obje momčadi su prilično oprezne.

91' - Počeo je prvi produžetak!

90+6' - Kraj utakmice u Parizu, United ide dalje. Istovremeno, u Portu se igraju produžeci između domaćina i Rome.

90+3' - GOOOOL! Kimpemba je igrao rukom u kaznenom prostoru PSG-a i sudac je nakon intervencije VAR-a pokazao na najstrožu kaznu. Siguran izvođač je Marcus Rashford i United sada ima rezultat za prolaz!

84' - Velika šansa za PSG - Kylian Mbappe je izašao sam pred de Geu, ali se spetljao i slabo šutirao. Na odbijenu loptu je natrčao Di Marija, ali njegov udarac gađa vratnicu!

63' - Šansa za PSG - jedna odbijena lopta je došla do Kyliana Mbappea u kaznenom prostoru Uniteda, ali njegov volej je završio daleko preko gola.

53' - Marega dovodi Porto u vodstvo na Dragau! Ovaj rezultat vodi u produžetke...

54' - PSG je postigao pogodak nakon što je Mbappe sjajno petom proigrao Di Mariju, ali sudac ga je poništio zbog zaleđa!

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

45' - Kraj poluvremena na Parku prinčeva.

42' - Opasan šut Dalota s desne strane Unitedovog napada, ali Buffon brani.

37' - De Rossi je postigao pogodak za Romu iz jedanaesterca. 1-1 je na Dragau, Portu sada fali pogodak za prolaz.

30' - GOOOOL! United ponovo vodi! Marcus Rashford je opalio iz daljine, a njegov slab udarac je neobjašnjivo loše obranio Buffon. Na odbijenu loptu je natrčao Lukaku i United ponovo vodi!

28' - Polušansa za United - Rashford se našao u dobroj poziciji na lijevom krilu, ali njegov udarac je slab i ide pored gola.

27' - Porto je poveo preko Soaresa protiv Rome i trenutno ima rezultat koji ga vodi u četvrtfinale.

21' - AngelDi Maria je opalio s više od 20 metara, njegov udarac ide pored gola deGee.

20' - Velika šansa za PSG - Di Maria je pronašao Bernata koji je potpuno sam na lijevoj strani, ali njegov udarac sjajno brani David de Gea!

12' - GOOOOL! Mbappe je poslao s lijeve strane loptu na drugu stranu, a Bernat je to pospremio u praznu mrežu!

8' - Još je opasno - ovoga puta Di Marija dodaje Mbappeu, ali njegov šut je završio u bloku.

7' - Brzo odgovara PSG - Bernat je s lijevog krila ubacio prema Mbappeu, ali mladi Francuz nije uspio doći do te lopte!

2' - GOOOL! United je odmah šokirao PSG - Lukaku je iskoristio katastrofalnu grešku domaćih i doveo United u vodstvo!

1' - Počela je utakmica u Parizu.