LUDNICA U LIGI PRVAKA: / Barcelona srušila Juve i pokorila Torino; Ferencvaros i Dynamo Kijev odigrali strašnu utakmicu

Manchester United – RB Leipzig 5:0

U najzanimljivijem dvoboju 2. kolu Lige prvaka u Torinu su nogometaši Barcelone pobijedili Juventus s 2:0, te barem malo umanjili žal zbog poraza u El Classicu.

I Barcelona i Juventus u Torinu izveli okrnjene sastave

I Barcelona i Juventus su u Torinu izveli okrnjene sastave, a najviše je kod domaćina nedostajao zaraženi Cristiano Ronaldo. Katalonci su bolje započeli dvoboj, Griezmann je već u 3. minuti pogodio vratnicu, a u 14. minuti su i poveli nakon što je udarac Francuza Dembela s 20 metara zakačio igrača JuveaChiesu i promijenio smjer, i neobranjivo ušao u mrežu.

[VIDEO] NAJBOLJA UTAKMICA MANCHESTER UNITEDA OVE SEZONE: /

Crveni vragovi apsolutno su uništili vodeću momčad Bundeslige

Potom je čak dvaput VAR poništio golove Moratte, a priliku utakmice je propustio Dembele u 35. minuti, kada je njegov udarac prema vratima zaustavio Bonucci. U drugom dijelu igrao se vrlo loš nogomet, za razliku od sjajnog prvog poluvremena. U 55. minuti Moratti je VAR zbog zaleđa poništio i treći gol na ovoj utakmici, a u 85. minuti branič domaćih Demiral je dobio crveni karton. U 90. minuti Bernadeschi ruši Fathya, a Leo Messi iz kaznenog udarca postavlja konačnih 2:0.

Ukrajinci prokockali vodstvo od 2:0 u Budimpešti

U drugoj utakmici ove skupine Ferencvaros i Dinamo Kijev su u Budimpešti igrali 2:2, a Ukrajinci su prokockali vodstvo od 2:0.

Sevilla je kod kuće svladala Rennes s 1:0, a IvanRakitić je za domaće ušao u 76. minuti.

U skupini F U Dortmundu je Borussia Dortmund pobijedila Zenit s 2:0 golovima Sancha i Haalanda. Ruski sastav je držao 0:0 sve do 78. minute, kada je Sancho iz penala postigao prvi gol, a Norvežanin je pogodio u sudačkoj nadoknadi. DejanLovren je odigrao cijelu utakmicu za Zenit. U drugoj utakmici Clubb Brugges i Lazio su odigrali 1:1.

Gotove su utakmice.

90' - GOOOL: 2:0 za Barcelonu. Messi je zabio iz penala. Ovim golom potvrdio je pobjedu Barce.

87' - GOOOOL u Manchesteru. Anthony Martial postigao je pogodak iz penala za 4:0 Uniteda protiv RB Leipziga. Ovo je najbolja utakmica Crvenih vragova ove sezone.

82' - Morata stiže jednu brzu loptu po lijevoj strani, ubacio je u peterac. No, ona se odbila od ruku igrača Juvea. Napad je za Barcu.

75' - Griezmann je sad umalo zabio. Bilo je ovo blizu.

56' - GOOOL u Sevilli, Andalužani vode 1:0 protiv Rennesa. Luuk de Jong ispratio je savršen centaršut kojeg je duboko u šesnaesterac uputio Marcos Acuna, iskontrolirao je prvim dodirom loptu i sjajno zabio. OVDJE pogledajte sjajan gol.

55' - Nevjerojatno. Morata je i treći put zatresao mrežu i treći mu je put - poništen. Drugi put zbog zaleđa, ali ovog puta je to bilo stvarno minimalno, što potvrđuje i dugo vijećanje sudačkih arbitara. Ovog je puta VAR presudio.

52' - Barcelona ima inicijativu na otvaranju drugog dijela. Juve se dobro brani, ali Katalonci pletu mrežu.

46' - Počela su druga poluvremena.

45' - Gotova su prva poluvremena.

42' - GOOOL u Bruggeu. Hans Vanaken je zabio iz penala, na način da je poslao loptu u jednu, a golmana u drugu stranu.

41' - GOOOL: Dynamo Kijev je poveo protiv Fradija s 2:0. Carlos De Pena postigao je gol na asistenciju Vitaliyja Buyalskyy. Morao je samo gurnuti loptu u praznu mrežu.

28' - GOOOL i u Budimpešti, Dynamo Kijev je poveo s 1:0 protiv Ferencvarosa. Viktor Tsygankov realizirao je penal točnim udarcem u donji lijevi kut gola. OVDJE možete pogledati tu situaciju.

21' - GOOOL u Manchesteru. United je poveo s 1:0. Mason Greenwood ušao je u obećavajuću šansu nakon lijepe asistencije i sjajno zabio uz desnu stativu. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

14' - GOOOL: Lazio je poveo s 1:0 protiv Club Bruggea. Joaquin Correa tukao je s ruba šestnaesterca i zabio preciznim udarcem koji ulazi uz lijevu stativu. Adam Marusić je asistirao za gol. Rimljani vode u Bruggeu. OVDJE pogledajte gol.

14' - GOOOL: Kontrovezni 23-godišnji Dembele postigao je spektakularan gol. Ousmane Dembele je tukao s ruba šesnaesterca. Netko je skrenuo loptu i ona je u visokom luku završila iza leđa Wojciecha Szczesnyja. OVDJE možete pogledati gol.

3' - Stativa u Torinu. Barcelona je bila blizu gola. Antoine Griezmann je primio točan pas u šesnaestercu i odmah pucao, pogodio je lijevu stativu.

1' - Počele su utakmice diljem Europe.

U srijedu će utakmicama u skupinama E, F, G i H biti kompletirano drugo kolo Lige prvaka. Nema sumnje, večeras nas od 21.00 očekuje spektakl, iako će se utakmice igrati bez navijača.

Kad kažemo spektakl, mislimo na onaj nogometni dio. Dakako, najzvučnija utakmica je ona između Juventusa IgoraTudora (Pirlov pomoćnik u Juveu) i Barcelone prevođene Lionelom Messijem u Torinu, koji neće moći računati na svoju prvu zvijezdu, Portugalca CristianaRonalda koji je još uvijek zaražen koronavirusom.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.