2. KOLO

LUDNICA U LIGI PRVAKA: Barcelona srušila Juve i pokorila Torino; Ferencvaros i Dynamo Kijev odigrali strašnu utakmicu

Manchester United – RB Leipzig 5:0

U najzanimljivijem dvoboju 2. kolu Lige prvaka u Torinu su nogometaši Barcelone pobijedili Juventus s 2:0, te barem malo umanjili žal zbog poraza u El Classicu.

I Barcelona i Juventus u Torinu izveli okrnjene sastave

I Barcelona i Juventus su u Torinu izveli okrnjene sastave, a najviše je kod domaćina nedostajao zaraženi Cristiano Ronaldo. Katalonci su bolje započeli dvoboj, Griezmann je već u 3. minuti pogodio vratnicu, a u 14. minuti su i poveli nakon što je udarac Francuza Dembela s 20 metara zakačio igrača Juvea Chiesu i promijenio smjer, i neobranjivo ušao u mrežu.

[VIDEO] NAJBOLJA UTAKMICA MANCHESTER UNITEDA OVE SEZONE: Crveni vragovi apsolutno su uništili vodeću momčad Bundeslige

Potom je čak dvaput VAR poništio golove Moratte, a priliku utakmice je propustio Dembele u 35. minuti, kada je njegov udarac prema vratima zaustavio Bonucci. U drugom dijelu igrao se vrlo loš nogomet, za razliku od sjajnog prvog poluvremena. U 55. minuti Moratti je VAR zbog zaleđa poništio i treći gol na ovoj utakmici, a u 85. minuti branič domaćih Demiral je dobio crveni karton. U 90. minuti Bernadeschi ruši Fathya, a Leo Messi iz kaznenog udarca postavlja konačnih 2:0.

Ukrajinci prokockali vodstvo od 2:0 u Budimpešti

U drugoj utakmici ove skupine Ferencvaros i Dinamo Kijev su u Budimpešti igrali 2:2, a Ukrajinci su prokockali vodstvo od 2:0.

Sevilla je kod kuće svladala Rennes s 1:0, a Ivan Rakitić je za domaće ušao u 76. minuti.

U skupini F U Dortmundu je Borussia Dortmund pobijedila Zenit s 2:0 golovima Sancha i Haalanda. Ruski sastav je držao 0:0 sve do 78. minute, kada je Sancho iz penala postigao prvi gol, a Norvežanin je pogodio u sudačkoj nadoknadi. Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za Zenit. U drugoj utakmici Clubb Brugges i Lazio su odigrali 1:1.

Gotove su utakmice.

90′ – GOOOL: 2:0 za Barcelonu. Messi je zabio iz penala. Ovim golom potvrdio je pobjedu Barce

87′ – GOOOOL u Manchesteru. Anthony Martial postigao je pogodak iz penala za 4:0 Uniteda protiv RB Leipziga. Ovo je najbolja utakmica Crvenih vragova ove sezone.

82′ – Morata stiže jednu brzu loptu po lijevoj strani, ubacio je u peterac. No, ona se odbila od ruku igrača Juvea. Napad je za Barcu.

75′ – Griezmann je sad umalo zabio. Bilo je ovo blizu.

56′ – GOOOL u Sevilli, Andalužani vode 1:0 protiv Rennesa. Luuk de Jong ispratio je savršen centaršut kojeg je duboko u šesnaesterac uputio Marcos Acuna, iskontrolirao je prvim dodirom loptu i sjajno zabio. OVDJE pogledajte sjajan gol.

55′ – Nevjerojatno. Morata je i treći put zatresao mrežu i treći mu je put – poništen. Drugi put zbog zaleđa, ali ovog puta je to bilo stvarno minimalno, što potvrđuje i dugo vijećanje sudačkih arbitara. Ovog je puta VAR presudio.

52′ – Barcelona ima inicijativu na otvaranju drugog dijela. Juve se dobro brani, ali Katalonci pletu mrežu.

46′ – Počela su druga poluvremena.

45′ – Gotova su prva poluvremena.

42′ – GOOOL u Bruggeu. Hans Vanaken je zabio iz penala, na način da je poslao loptu u jednu, a golmana u drugu stranu.

41′ – GOOOL: Dynamo Kijev je poveo protiv Fradija s 2:0. Carlos De Pena postigao je gol na asistenciju Vitaliyja Buyalskyy. Morao je samo gurnuti loptu u praznu mrežu.

28′ – GOOOL i u Budimpešti, Dynamo Kijev je poveo s 1:0 protiv Ferencvarosa. Viktor Tsygankov realizirao je penal točnim udarcem u donji lijevi kut gola. OVDJE možete pogledati tu situaciju.

21′ – GOOOL u Manchesteru. United je poveo s 1:0. Mason Greenwood ušao je u obećavajuću šansu nakon lijepe asistencije i sjajno zabio uz desnu stativu. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

14′ – GOOOL: Lazio je poveo s 1:0 protiv Club Bruggea. Joaquin Correa tukao je s ruba šestnaesterca i zabio preciznim udarcem koji ulazi uz lijevu stativu. Adam Marusić je asistirao za gol. Rimljani vode u Bruggeu. OVDJE pogledajte gol.

14′ – GOOOL: Kontrovezni 23-godišnji Dembele postigao je spektakularan gol. Ousmane Dembele je tukao s ruba šesnaesterca. Netko je skrenuo loptu i ona je u visokom luku završila iza leđa Wojciecha Szczesnyja. OVDJE možete pogledati gol.

[VIDEO] GLEDAJTE I DIVITE SE: Da, ovakvu je golčinu zabila kontroverzna zvijezda Barcelone

3′ – Stativa u Torinu. Barcelona je bila blizu gola. Antoine Griezmann je primio točan pas u šesnaestercu i odmah pucao, pogodio je lijevu stativu.

1′ – Počele su utakmice diljem Europe.

U srijedu će utakmicama u skupinama E, F, G i H biti kompletirano drugo kolo Lige prvaka. Nema sumnje, večeras nas od 21.00 očekuje spektakl, iako će se utakmice igrati bez navijača.

LIGA PRVAKA UŽIVO: Kovačić od prve minute na teškom gostovanju u Rusiji, Neymar i Mbappe moraju po bodove kod turskog prvaka

Kad kažemo spektakl, mislimo na onaj nogometni dio. Dakako, najzvučnija utakmica je ona između Juventusa Igora Tudora (Pirlov pomoćnik u Juveu) i Barcelone prevođene Lionelom Messijem u Torinu, koji neće moći računati na svoju prvu zvijezdu, Portugalca Cristiana Ronalda koji je još uvijek zaražen koronavirusom.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.