HRVATSKA – BJELOVAR 15-1: / Vatreni se iskalili na domaćinima u utakmici povodom rođendana kluba

Hrvatska reprezentacija i NK Bjelovar su odigrali prijateljsku utakmicu

9.10.2018.
18:00
Pixsell

Hrvatska reprezentacija i NK Bjelovar su odigrali prijateljsku utakmicu povodim 110. godišnjice kluba iz Bjelovara. Ukupan rezultat bio je 15-1 za Hrvatsku, a pogotke su postizali Kramarić (5), Livaja (3), Perišić (2), Rakitić, Rebić, Jedvaj, Badelj i Pašalić po 1. Pogodak za domaćina zabio je Mamić.

Hrvatska u petak na riječkoj Rujevici igra utakmicu drugog kola Uefine Lige nacija protiv Engleske.

90' - Kraj utakmice u Bjelovaru!

85' - GOOOOL! Pašalić i Livaja postižu svaki po pogodak i Hrvatska ima 15-1!

82' - GOOOOOL! Konačno pogodak za domaćina - Stjepan Mamić pogađa za Bjelovar!

74' - Marko Livaja zabija za 13-0!

73' - Perišić postiže svoj drugi pogodak!

71' - GOOOL! U strijelce se upisao i Ivan Perišić!

68' - GOOOL! Livaja je asistirao Kramariću koji postiže svoj peti pogodak na utakmici za okruglih 10-0.

62' - GOOOL! Milan Badelj se upisao u strijelce - Hrvatska vodi sa 9-0.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme!

45+2 - Kraj prvog poluvremena.

45+1 - GOOOL! Andrej Kramarić je danas neumoljiv - postigao je četiri od osam hrvatskih pogodaka

41' - GOOOL! U strijelce se upisao i Tin Jedvaj!

38' - GOOOL! Na 6-0 podiže ponovo Andrej Kramarić, sa svojim hat-trickom.

37' - GOOOL! Nije gotovo niti prvo poluvrijeme, a Vatreni već imaju pet golova prednosti. Strijelac je Livaja!

22' - GOOOL! Vatreni nastavljaju u punoj snazi - pogodak je ovoga puta postigao Ante Rebić, 4-0!

20' - GOOL! Andrej Kramarić zabija svoj drugi pogodak za veliko vodstvo Hrvatske.

8' - GOOOOL! Već nakon osam minuta Hrvatska ima 2-0, strijelac je ovoga puta Ivan Rakitić.

4' - GOOOL! Hrvatska vodi, prvi pogodak je postigao Andrej Kramarić.

1' - Počela je utakmica u Bjelovaru

UŽIVO: HRVATSKA - BJELOVAR 15-1

BJELOVAR: Lebović, Jedvaj, Muniz, Rajić, Ostrman, Bošnjak, Kuprešak, Šantalab, Trupac, Atlija, Tominac

HRVATSKA: Livaković, Mitrović, Jedvaj, Pivarić, Vida, Rakitić, Badelj, Kovačić, Pjaca, Rebić, Kramarić

15:30 - Hrvatska reprezentacija danas igra prijateljsku utakmicu sa Bjelovarom, povodom 110. rođendana kluba.