CSKA MOSKVA – ROMA 1-2: / Roma preuzela vrh skupine teškom pobjedom protiv hrabrog domaćina

CSKA Moskva i Roma odigrali su zanimljivu utakmicu u 4. kolu Lige prvaka

7.11.2018.
20:30

Talijanska Roma je sa minimalnom pobjedom u Moskvi nad CSKA (2-1) preuzela vodstvo u skupini D nogometne Lige prvaka. Bila je to druga pobjeda Rimljana nad CSKA, nakon što su u prošlom kolu bili uvjerljivi sa 3-0 na Olimpicu.

Roma je odlično otvorila utakmicu i već u 4. minuti povela nakon kornera, pogotkom Manolasa. CSKA se uspio na kratko vratiti, kada je Sigurdsson matirao Olsena u 51. Konačnih 2-1 za goste postavio je Pellegrini u 59. Nikola Vlašić je odigrao svih 90 minuta za CSKA. Roma je sada prva sa devet bodova, ispred Reala koji večeras igra protiv Viktorije Plzen.

U drugoj utakmici je Valencia ostvarila svoju prvu pobjedu u Ligi prvaka još od 2015. i savladala Young Boys sa 3-1, uz pomoć dva pogotka Mine i jednog Solera.

UŽIVO: CSKA Moskva - Roma 1-2

Valencia - Young Boys 3-1

CSKA Moskva: Akinfeev, Fernandes, Magnusson, Becao, Nababkin, Oblyakov, Dzagoev, Akhmetov, Vlasic, Sigurdsson, Chalov

Roma: Olsen. Manolas, Fazio, Kolarov, Santon, N'Zonzi, Cristante, Pellegrini, Florenzi, Kluivert, Džeko

CSKA Moscow - Roma Rezultati uživo

90+5' - Kraj utakmice u Moskvi!

56' - Carlos Soler podiže vodstvo Valencije na 3-1 protiv Young Boysa.

59' - GOOOOL! Romi nije dugo trebalo da ponovo povede! Cristante je loše zahvatio loptu u pokušaju udarca, ali ona se sretno odbila do Pellegrinija koji iz blizine matira Akinfeeva!

51' - GOOOOOOL! CSKA je na početku prvog poluvremena dolazi do izjednačenja! Akhmetov je iznio loptu pod pritiskom i odlično uposlio Sigurdssona, a mladi Islanđanin dobija dvoboj sa Santonom i zabija za 1-1.

47' - Odmah je Roma napravila opasnost pred vratima CSKA - Džeko se izborio za udarac sa desne strane, ali Akinfeev odlično brani.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme!

45+2' - Kraj prvog poluvremena na Lužnjikiju.

45+1 - Sigurdsson šutira iz udaljenosti, Olsen je siguran.

42' -Santi Mina drugim pogotkom ponovo dovodio Valenciju u vodstvo protiv Young Boysa.

40' - Sjajna šansa za CSKA! Chalov se našao sam ispred Olsena, ali švedski vratar je sjajno obranio.

37' - Assale u Valenciji izjednačuje za Young Boyse!

35' - Kolarov ubacuje iz slobodnog udarca sa lijeve strane, ali udarac glavom Cristantea ide pored vratiju Akinfeeva.

31' - Opasan slobodan udarac Aleksandra Kolarova! Akinfeev brani dobar udarac Kolarova, na odbijenu loptu prvi dolazi Džeko, ali njegov udarac ide preko gola.

29' - Sjajna šansa za Romu! Justin Kluivert se oslobodio na sredini i gurnuo loptu za Florenzija - Romin kapetan je izbio sam pred vratara, ali se spetljao i izgubio loptu!

26' - Još jedan korner za domaćina - Vlašić šalje dobar centaršut, ali Oblyakovljev udarac ide ravno u Robina Olsena.

20' - CSKA je izborio korner sa lijeve strane, izveden je brzo, ali Akhmetovljev udarac je blokiran!

14' - Valencia je povela kod kuće protiv Young Boysa, strijelac je Santi Mina!

4' - GOOOOL! Manje od pet minuta trebalo je igračima Rome da povedu u Moskvi. Nakon kornera izvedenog sa lijeve strane najviši u skoku je Kostas Manolas i Roma ima 1-0.

1' - Počela je utakmica u Moskvi