BARCELONA – SEVILLA 2-1: / Dembele zabio golčinu za prvi trofej Barce, Sevilla promašila penal za produžetke u zadnjoj minuti!

Danas u 21 sat Barcelona i Sevilla odigrali su utakmicu španjolskog Superkupa

12.8.2018.
22:16

Nogometaši Barcelone pobjednici su španjolskog Superkupa, oni su u marokanskom Tangeru svladali Sevillu sa 2-1 (1-1).

Povela je Sevilla preko Sarabije (19), izjednačio je Pique (42), a pobjednički gol za Barcelonu postigao je Dembele (79). U 90. minuti Sevilla je imala priliku poravnati na 2-2, ali je udarac BenYeddera s bijele točke obranio Ter Stegen.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je drugo poluvrijeme za Barcelonu.

89' Ben Yedder je promašio jedanaesterac! Marc-Andre Ter Stegen srušio je Aleixa Vidala u svom kaznenom prostoru, ali se onda iskupio i odlično obranio udarac Bena Yeddera!

79' GOOOOOL! Strašan gol Ousmanea Dembelea! Messi mu je dodao loptu, a mladi Francuz je topovskim šutom zakucao loptu sa više od 20 metara! Strašan gol.

78' Kakva šansa za Barcelonu! Messi je sjajnim pasom probio zadnju liniju Seville, ali Vaclik brani, odbijanac se vraća Messiju, ali i to brani Vaclik!

69' Još jedna dobra šansa za Sevillu - Banega pronalazi Franca Vazqueza koji dobro šutira, ali njegov udarac ide malo pored gola.

67' Opasna situacija pred Sevillinim golom - Semedo i Suarez kombiniraju na desnoj strani, do lopte ipak ne dolazi Messi.

61' Banega izvodi korner - Vazquez gađa gredu glavom! Sjajna šansa za Sevillu.

42' GOOOOL! Messi je opalio iz slobodnog udarca, pogodio gredu, a na odbijenu loptu najbrži je bio Gerard Pique, Barcelona ima 1-1.

10' GOOOOL! Sarabia dovodi Sevillu u vodstvo već u 10. minuti! Njegov pogodak je isprva poništen kao zaleđe, ali je kasnije ipak priznat! Sevilla vodi 1-0.