UTAKMICA ZA ZABORAV: / Hajduk i Slaven podijelili bodove pred praznim tribinama splitskog stadiona

U susretu 27. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka i Slaven Belupa odigrali 1-1 (0-0).

8.4.2017.
16:59

Pred praznim Poljudom, jer je Hajduk kažnjen igranjem bez gledatelja zbog nereda na utakmici s Rijekom, Hajduk i Slaven Belupo odigrali su utakmicu za zaborav i podijelili bodove.

Nakon vrlo lošeg prvog dijela, u kojem Hajduk nije uputio udarac u okvir gola, Splićani su ipak poveli u 66. minuti golom Franka Ohandze, koji je ušao u drugom poluvremenu. U 73. minuti gosti su izjednačili golom Mirka Ivanovskog iz kaznenog udarca nakon što je Savvas srušio Jovičića.

OVAKO IZGLEDA SPLITSKA TUGA: Pogledajte sablasno prazne tribine Poljuda tijekom ogleda Hajduka i Slavena

Hajduk je s bodom preskočio Osijek na trećem mjestu s 47 bodova, dok je Slaven peti s 30 bodova.