URNEBESNO: / Umjesto da zabije gol, PSG-ova zvijezda sletjela na stražnjicu

Edinson Cavani odlično je otvorio novu sezonu, u devet je utakmica u svim natjecanjima postigao sedam golova, a s pet pogodaka je trenutno i prvi strijelac francuskog prvenstva.

23.9.2015.
11:34
Screenshot

No, i sjajnom se Urugvajcu može dogoditi 'žuta minuta', kao primjerice u utakmici protiv Guingampa u srijedu navečer. PSG je slavio s 3:0, a Cavanija nije bilo među strijelcima iako je u 87. minuti imao savršenu šansu.

Nije bio skup promašaj

Gostujući golman Jonas Lössl obranio je jedanaesterac Zlatanu Ibrahimoviću, ali lopta se odbila ravno prema Cavaniju. Činilo se da će je urugvajski nogometaš lakoćom smjestiti u mrežu, ali uspio se totalno spetljati. Sapleo se preko lopte, pao na stražnjicu i onda još nehotice gurnuo loptu izvan terena.

Najbolja od svega je reakcija njegova suigrača Marca Verrattija koji je 'umro' od smijeha. S obzirom da je PSG već vodio s 3:0, mogao si je to dopustiti, inače ne vjerujemo da bi mu bilo tako smiješno...