URNEBESNO: / Komičan potez talijanskog nogometaša postao hit na društvenim mrežama

23.4.2015.
9:14

Chiellini se, dakle, u prvoj minuti utakmice poskliznuo u vrlo nezgodnoj situaciji. Domaći veznjak Joao Moutinho bio je spreman iskoristiti priliku i pojuriti u kontru, ali Juventusov se branič bacio i rukom mu izbio loptu s noge. Nije bilo u duhu fair playa, ali je bilo korisno za njegovu momčad.

Dobio je, dakako, žuti karton, ali nije mu bilo žao. Istina, u nastavku je trebao dobiti i drugi žuti, ali malo tko će se toga uskoro sjećati. Ovako je utakmica završila rezultatom 0:0 i Juventus je prošao u polufinale zahvaljujući prošlotjednoj pobjedi 1:0 iz poklonjenog jedanaesterca.

Chiellini je, u svakom slučaju, postao junak Juventusovih navijača, ali i društvenih mreža na kojima su osvanuli deseci fotomontaža koje se sprdaju s neobičnim potezom talijanskog nogometaša.