URNEBESNE SCENE U BUNDESLIGI: / Zaobišao golmana, šutirao, a onda se dogodilo nešto neviđeno

Nesvakidašnja situacija dogodila se na utakmici Hannovera i Leverkusena u Bundesligi

11.3.2019.
9:08

Nogometaši Hannovera i Leverkusena odigrali su ludu utakmicu u Bundesligi – palo je pet pogodaka, a gosti su pobijedili 3-2. Međutim, najzanimljiviji moment utakmice dogodio se u 35. minuti.

Naime, utakmicu su obilježili teški vremenski uvjeti – padao je obilati snijeg. U 35. minuti je tako igrač Hannovera Genki Haraguchi izašao sam pred Hradeckog, zaobišao ga i šutirao prema praznom golu. Međutim, snijeg je intervenirao i zaustavio loptu pred samom crtom. Hannover je nakon toga uspio izjednačiti , ali ih je ovaj promašaj skupo koštao, budući da je Kai Havertz u samoj završnici pogodio za 3-2.