TRENUTAK MAGIJE HRVATSKOG MAESTRA: / Modrić se vratio čudesnom asistencijom, Ronaldo u završnici spasio Real

Kakva asistencija hrvatskog veznjaka u prvoj utakmici nakon ozljede.

10.3.2018.
14:41
Screenshot Youtube

Hrvatski reprezentativac vratio se na terene nakon što je mjesec dana izbivao zbog ozljede. Luka Modrić od prve je minute krenuo za Real Madrid u utakmici 28. kola protiv Eibara.

NOVA ČAROLIJA LUKE MODRIĆA: /

Španjolac završio na stražnjici poslije majstorije Vatrenog

Krasan potez

Posljednju utakmicu Luka Modrić odigrao je 14. veljače na Santiago Bernabeuu protiv PSG-a, a sada se vratio čudesnom asistencijom. U 34. minuti vanjskom je sjajno pronašao Cristiana Ronalda koji je načeo mrežu domaćina za 1-0. Još jednu snimku asistencije možete vidjeti OVDJE. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 0-1.

Domaćini su izjednačili u 50. minuti golom Ivana Ramisa, a pobjedu Madriđanima osigurao je Ronaldo u 84. nakon dodavanja Carvajala.

Kapetan Vatrenih proveo je na travnjaku 90 minuta. Odlično je dirigirao igrom Reala, a pripremio je priliku Ronaldu i u drugom poluvremenu, pa i sam imao mogućnost pogoditi mrežu.