TOTALNA LUDNICA NA MARAKANI: / Briljantan gol, nevjerojatno glup crveni karton i ispadanje Zvezde

Nogometaši Crvene zvezde završili su pohod na Ligu prvaka ispadanjem u 3. pretkolu od bugarskog Ludogoreca.

2.8.2016.
23:26
Screenshot

Prva utakmica u Bugarskoj završila je rezultatom 2-2, što je Zvezdi nudilo veliku priliku za prolaz, posebno nakon što je u uzvratu povela s 1-0 pogotkom Donalda u 17. minuti. No, samo šest minuta kasnije izjednačio je Cafu briljantnim solo-prodorom i pogotkom koji će zasigurno konkurirati za najljepši u ovosezonskim kvalifikacijama Lige prvaka.

U ludoj završnici prvog poluvremena najprije je Wanderson doveo Ludogorec u vodstvo, da bi Bugari četiri minute kasnije ostali s igračem manje zbog drugog žutog kartona Plastuna. No, potom je Zvezdin nogometaš Kanga izveo nevjerojatnu glupost i nakon što je sudac već označio kraj poluvremena gurnuo suparničkog igrača i dobio crveni karton.

U 62. minuti s bijele je točke izjednačenje Beograđanima donio nekadašnji dinamovac Luis Ibanez, da bi u produžecima Brazilac Wanderson s još dva gola donio pobjedu i prolaz Ludogorecu. U oba je navrata pobjegao upravo Ibanezu.