TEŠKA BLAMAŽA IVANA JURIĆA: / Ispao od niželigaša u dramatičnom susretu

Nogometaši trećeligaša Entelle u dramatičnom raspletu sa 4-3 (2-2, 3-3) izbacili Genou Ivana Jurića

6.12.2018.
21:25

Nogometaši trećeligaša Entelle u dramatičnom su raspletu utakmice šesnaestine finala Kupa Italije slavili sa 4-3 (2-2, 3-3) te izbacili Genou koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, nakon što su izjednačujući pogodak postigli u posljednjim sekundama produžetka i dočekali trijumf u osmoj seriji raspucavanja.

JURIĆEVA GENOA UPISALA NOVI PORAZ: /

Hrvatski trener bez pobjede i nakon sedme utakmice

2-2 nakon 90. minuta

Nakon 90 minuta rezultat je bio 2-2. Entella je povela pogotkom Simonea Icardija (20), izjednačio je Krzystof Piatek iz kaznenog udarca (27). Icardi je ponovno goste doveo u vodstvo u 83. minuti, a Piatek je ponovno iz jedanaesterca izjednačio u 86. minuti. Poljak je još jednom bio precizan realizator najstrože kazne u 110. minuti za vodstvo Genoe 3-2. Jurićeva momčad je već bila spremna za slavlje, kad je Mađar Krisztijan Adorjan poslao loptu u mrežu, a odluku o pobjedniku ostavio za raspucavanje.

U prvih pet serija obje su momčadi po jednom promašile

U prvih pet serija obje su momčadi jednom promašile s bijele točke. Tako je bilo do osme serije u kojoj je Adorjan bio precizan za goste, a vratar Entelle Andrea Paroni obranio udarac Lapadule za veliko slavlje gostiju.

Entella će u osmini finala igrati protiv Rome.