Mnogi će se zapitati: Modrić je treći najbolji veznjak svijeta?

Luka Modrić dobio je veliko priznanje od čitatelja uglednog nogometnog portala Goal.com. Naime, hrvatski veznjak je proglašen trećim najboljim veznim igračem svijeta.

25.7.2014.
16:03

Član argentinske nogometne reprezentacije i madridskog Reala Angel di Maria proglašen je najboljim veznjakom svijeta u anketi provedenoj na stranici Goal.com.

U brojkama to izgleda ovako: 23.1 posto svih glasova otišlo je na stranu argentinskog virtuoza koji je bio i službeno proglašen najboljim pojedincem finala Lige prvaka u kojem je Real Madrid u produžetku pobjedio Atletico i osvojio svoj deseti europski naslov prvaka.

Yaya Toure, koji je s Mancheseter Cityjem osvojio englesko prvenstvo, osvojio je 19.9 posto glasova što je bilo dovoljno za drugo mjesto ispred Luke Modrića sa 11.1 posto glasova čitatelja stranice.

Arsenalov Aaron Ramsey (8.5 %) bio je četvrti, a Juventusovom Arturu Vidalu (8.4%) pripalo je peto mjesto.