SUDAC DOSUDIO ČAK ČETIRI PENALA ZA RANGERSE: / Gerrard se žalio što im nije dosuđen i peti

Rijetko se viđa da se na jednoj utakmici sudi toliko penala, a njemu ni to nije bilo dosta

3.2.2019.
14:46

Nogometaši Glasgow Rangersa su u subotu na svom terenu razbili St. Mirren s 4:0, a zanimljivo je da su tri od četiri gola postigli s bijele točke. Ekipi koju vodi bivši igrač i legenda Liverpoola Steven Gerrard su ukupno dosuđena četiri penala od čega su tri realizirali.

Faul na Morelosu

Prvo je kapetan James Travernier već u 3. minuti pogodio s bijele točke za 1:0, da bi u 26. minuti bio dosuđen i drugi penal kojeg je isti igrač promašio. U 55. minuti je dosuđen treći penal kojeg je ponovo pucao Tavernier i ovaj put pogodio, a četvrti penal je dosuđen u 80. minuti kojeg je ovaj put realizirao Jermain Defoe.

Zanimljiva situacija, za neke možda malo i sumnjiva, ali menadžer Rangersa Steven Gerrard smatra da su trebali dobiti i peti penal. "Nekad dobiješ penal, nekad ne. Sudac danas nije vidio i peti jedanaesterac za moju ekipu. Alfredo Morelos je bio fauliran i sudac je morao pokazati na bijelu točku", izjavio je Gerrard.