Pravilnik o upotrebi kolačića

LIGUE 1

SUBAŠIĆ, FALCAO I PRVACI POSTAVILI REKORD: Ovo što Monaco radi dosad u Francuskoj nije viđeno

Do treće je pobjede u isto toliko susreta odigranih u francuskom prvenstvu stigao Monaco, branitelj naslova prvaka u Ligue 1, nakon što je u petak u otvarajućem ogledu 3. ligaškog kola s 1-0 slavio na gostovanju kod Metza, sastava koji ni nakon 270 odigranih minuta nema bod.

Bila je ovo petnaesta uzastopna ligaška pobjeda Monaca što je rekordno ostvarenje u francuskom prvenstvu.

Danijel Subašić branio je cijeli susret za branitelje naslova kojima je pobjedu osigurao sjajno raspoloženi Radamel Falcao.

Kolumbijski napadač na kontu ima već pet prvenstvenih pogodaka nakon što je u 78. minuti utakmice igrane u petak ovako poentirao: