STARTAO POBJEDOM: / Pogledajte prve Unitedove pogotke pod Mourinhovim vodstvom

Nogometaši Manchester Uniteda odigrali su pripremnu utakmicu protiv Wigana i slavili u njoj 2:0 pogocima Williama Keanea iz 49. i Andreasa Pereire iz 58. minute.

16.7.2016.
16:54

Susret na DW stadionu bio je i debitantski za ovoljetna klupska pojačanja Erica Baillyja i Henriha Mhitarijana (koji je posebno oduševio navijače), dok je Luke Shaw ostvario prvi nastup nakon dvostrukog loma noge u rujnu prošle godine.

Mourinho nije u ovoj utakmici mogao računati na mnoge igrače koji će mu biti nositelji igre kroz sezonu (Zlatan Ibrahimović, Wayne Rooney, Marcus Rashford, Chris Smalling), a u formaciji 4-2-3-1 priliku su dobili mnogi. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka i uz sedam izmjena u nastavaku, United je utakmicu završio s posjedom lopte od 59 posto i uz šest udaraca prema suparničkom golu. Istovremeno bili su suočeni samo s jednim suparničke momčadi.