STARIJI POGBA POSRAMIO IBRU USRED OLD TRAFFORDA: / Ibrahimović će ga nakon ovoga dobro upamtiti

17.2.2017.
9:24
Screenshot: Twitter

Ibra je u 15. minuti zabio za vodstvo, tukao je iz slobodnog udarca. Lopta je na svom putu prema golu pogodila nekog u zidu, te promijenila smjer i završila u mreži. Ovaj dvoboj bio je također zanimljiv zbog činjenice da su se na suprotnim stranama našli braća Pogba.

IBRIN ŠOU NA OLD TRAFFORDU: Sjajni Šveđanin s tri gola potopio svoju staru mušteriju

Puno poznatiji Paul Pogba nalazio se na strani, dakako, Manchester Uniteda, dok je stariji Florentin branio boje St. Ettienea.U nastavku dvoboja upravo je mlađi Pogba imao priliku za povisiti vodstvo, no bio je neprecizan.

Ibrahimovićje u 75. minuti zabio za 2-0, dok je u 88. minuti bio siguran s bijele točke. Uz hat-trick Ibrahimovića valja istaknuti i potez starijeg Pogbe koji je u jednom trenutku utakmice doslovno bacio Ibru na stražnjicu i tako izmamio pljesak i opće uzbuđenje na dijelu Old Trafforda gdje su se nalazili navijači francuskog kluba koji su jučer i zapalili veliki broj baklji.