SREBRNI VATRENI ČELIČNIH PLUĆA: / 'Svećenik Brozović usred terena propovijedao je nogomet'

Marcelo Brozović ponovno je pokazao zašto je jedan od naših najboljih nogometaša

24.10.2019.
7:34

Srebrni VatreniMarcelo Brozović sinoć je protiv Borussije Dortmund u Milanu odigrao fantastičnu utakmicu. Osim što je u 89. minuti profesorski asistirao Candrevi koji je sjajno u naletu matirao golmana Borussije Burkija, bilo ga je zaista svugdje na travnjaku.

TOTALNI NOGOMET MARCELA BROZOVIĆA: /

Vatreni odigrao nevjerojatnu utakmicu; Past ćete u nesvijest kad vidite ovo

Visoka ocijena

Odgovorio svim postavljenim zahtjevima Contea

Hrvat "čeličnih pluća", koji bez problema po utakmici tuče više od deset kilometara, odgovorio je svim postavljenim zahtjevima Antonija Contea u ovoj sezoni.

Bio je uistinu izvanredan na sredini terena i opravdao je titulu jednog od najboljih hrvatskih nogometaša. Kontrolirao je vezni red svoje momčadi i pokazao koliko se samo razvio nakon Conteovog dolaska, koji je u njemu prepoznao snagu i kreaciju. Ono što on voli...

Igrač za posebne zadatke'

Potpunog igrača za "posebne" zadatke... Hrvatski nogometaš pokupio je pohvale na račun svoje igre na Twitteru.

"Tako je jedan nogometni pratitelj istaknuo kako je Brozović imao odlične brojke i bio perfektan na travnjaku...

Još je jedan zanimljiv komentar osvanuo na društvenim mrežma glede našeg igrača. U njemu stoji ;

"U praksi je to izgledalo ovako: Svećenik Brozović usred terena propovijedao je nogomet".

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Inter je na stadionu San Siro pobijedio Borussiju Dortmund sa 2:0.

Brozović asistirao

Domaćin je poveo u 22. minuti golom Lautara Martineza nakon odlične asistencije Stefana De Vrija. U posljednjim trenucima prvog dijela gosti su imali lijepu priliku, no Samir Handanović je sjajno zaustavio udarac Jadona Sancha.

Inter je mogao zaključiti utakmicu u 82. minuti, no Martinez nije realizirao jedanaesterac, njegov udarac sjajno je zaustavio Roman Burki. Ipak, u 89. minuti Inter je priveo priču kraju golom Antonia Candreve na asistenciju Marcela Brozovića koji je odigrao cijeli susret.