SPEKTAKULARNI GOLOVI U REMIJU BOLOGNE I FIORENTINE: / Ovo će se vrtjeti na TV špicama

Orsolini sjajno izveo slobodan udarac s krajnjeg desnog ruba kaznenog prostora

6.1.2020.
16:18

Bologna i Fiorentina podijelili su bodove odigravši 1:1 (0-1) u utakmici 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva, koja je održana u ponedjeljak u Bologni. Fiorentina je povela pogotkom Benassija u 27. minuti i sve do četvrte minute sučevog dodatka u drugom poluvremenu imala pobjedu u rukama.

Orsolini sjajno izveo slobodan udarac

Tada je Orsolini sjajno izveo slobodan udarac s krajnjeg desnog ruba kaznenog prostora i gotovo iz "mrtvog kuta" pogodio pod gredu, čime je iznenadio gostujućeg vratara Dragowskog.

NAKLON DO PODA, MAJSTORI: /

Nogometaši Lazija nastavili impresivan niz i izjednačili klupski rekord

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj ostao je na klupi za pričuvne igrače Fiorentine.

Bologna na 10. mjestu, a Fiorentina na 14.

Bologna je sa 23 boda na 10. mjestu, a Fiorentina je sa 18 bodova trenutačno na 14. poziciji. Vodeći Inter i Juventus imaju po 42 boda iz 17 nastupa. Trećeplasirani Lazio ima 39 bodova, a četvrta je Roma sa 35.

U ponedjeljak su na rasporedu preostale utakmice 18. kola u kojima se sastaju: Milan - Sampdoria, Atalanta - Parma, Juventus - Cagliari (15 sati), Lecce - Udinese (18.00) i Napoli - Inter (20.45).

Italija - 18. kolo Bologna - Fiorentina 1-1 (Orsolini 90+4 / Benassi 27) Milan - Sampdoria (15.00) Atalanta - Parma (15.00) Juventus - Cagliari (15.00) Lecce - Udinese (18.00) Napoli - Inter (20.45)

Odigrano u nedjelju: Roma - Torino 0-2 Genoa - Sassuolo 2-1 SPAL - Verona 0-2 Brescia - Lazio 1-2