DOBRA UTAKMICA, PO BOD ZA OBJE REPREZENTACIJE: / Japan i Senegal i dalje bez poraza

Japan i Senegal odigrali su 2-2 u utakmici 2. kola skupine H Svjetskog prvenstva.

24.6.2018.
18:50

U susretu 2. kola H skupine na SP u nedjelju u Jekaterinburgu su nogometaši Japana i Senegala odigrali 2-2 (1-1). U uzbudljivoj utakmici Senegal je dva puta vodio, ali igrači Japana pokazali su karakter i na kraju su izvukli remi, a s obzirom na prigode u drugom poluvremenu mogli su i slaviti.

Senegal dvaput vodio

Senegal je poveo u 11. minuti i to zahvaljujući greškama japanskih nogometaša, a strijelac je bio Sadio Mane. Japanci su zasluženo izjednačili u 34. minuti, kada je Takashi Inui sa 13 metara iskosa dobro plasiranim udarcem pogodio za 1-1.

Dvije neiskorištene prilike, u 60. i 64. minuti, Japancima su se brzo osvetile. U 71. minuti Sabaly je ubacio po zemlji na drugu stativu, a Moussa Wague zabija za vodstvo Senegala 2-1. No, Japance to nije pokolebalo, i u 78. minuti, nakon greške vratara Senegala, Keisuke Honda pogađa za konačnih 2-2.

Poljska i Kolumbija

U drugom susretu H skupine u 20 sati u Kazanju sastaju se Poljska i Kolumbija, koje su u prvom kolu ubilježile poraze.

UŽIVO

JEKATERINBURG, SKUPINA H SP-A

JAPAN - SENEGAL 2-2

90+4. minuta: Kraj utakmice! Japan - Senegal 2-2.

90. minuta: Igrat će se još četiri minute.

78. minuta: GOOOOOOL! Keisuke Honda pogađa za 2-2. Iskoristio je bivši nogometaš Milana gužvu u senegalskom kaznenom prostoru i izjednačio na 2-2 samo šest minuta nakon što je ušao u igru s klupe.

71. minuta: GOOOOOL! Senegal je ponovno u prednosti. Lijepu akciju pogotkom je okončao Wague. Prvi mu je to pogodak za reprezentaciju.

58. minuta: Bez prevelikih uzbuđenja u dosadašnjem dijelu drugog poluvremena.

46. minuta: Započelo je drugo poluvrijeme!

45. minuta: Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 1-1.

34. minuta: GOOOOOL! Japan je izjednačio rezultat na 1-1. Strijelac je Inui.

12. minuta: GOOOOOL! Senegal vodi 1-0. Strijelac je, uz dosta sreće, bio Sadio Mane.

1. minuta: Utakmica je započela!