KAMERE SNIMILE TRENUTAK NEPOSREDNO NAKON GOLA GAZINSKOG: / Putinova reakcija postala apsolutni hit

Kamere su uhvatile trenutak kad je predsjednik Rusije Vladimir Putin pružio ruku princu Mohammedu bin Salmansu

14.6.2018.
18:16
Screenshot

Rusija je slavila 5-0 protiv saudijske Arabije. Rusi su apsolutno dominirali utakmicom. Golovin, Čerišev, Gazinski radili su pravu pomutnju u obrani Saudijske Arabije. Superefikasna Rusija iz dva prva udarca u okvir vodila već 2-0 na poluvremenu...

Džagojev se ozlijedio niti nakon pola sata igre, a umjesto njega je ušao Čerišev i odmah zabio.

UŽIVO, ČERIŠEV MAJSTORIJOM BACIO 80. 000 NAVIJAČA U TRANS! S. Arabija je na koljenima na krcatom Lužnikiju

Uzbudljivo je bilo u prvih 45 minuta na krcatom Lužnikiju, a jedan je trenutak, odnosno video postao viralni hit. Naime, nakon što je Gazinski bacio 80 000 navijača u trans, kamere su uhvatile trenutak kad je predsjednik Rusije Vladimir Putin pružio ruku princu Mohammedu bin Salmansu:

ZAMIJENIO NAJBOLJEG IGRAČA, PA ZABIO: Čerišev je poslao stopere ‘po burek’ i vodi Ruse prema pobjedi

"Stari sorry ali ono, nemoj se ljutiti", kao da mu je poručio Putin.