ŠOK ZA BAYERNOVE ZVIJEZDE: / Hoffenheim srušio diva iz Münchena, Kramarić zna asistirati i - rukama!

Nogometaši Hoffenheima priredili su prvoklasnu senzaciju u trećem kolu njemačke Bundeslige, pobijedivši pred vlastitim navijačima aktualnog prvaka Bayern s 2-0.

9.9.2017.
20:33

Oba je pogotka za Hoffenheim postigao Marc Uth, a kod prvog, u 27. minuti, asistirao mu je na neobičan način naš napadač Andrej Kramarić. Hrvatski reprezentativac je, naime, ubacio loptu iz auta, dakako rukama, i pronašao Utha koji je sjajnim udarcem matirao Manuela Neuera. Bayernovi igrači su se žalili jer je u igri u tom trenutku bila još jedna lopta, doduše na posve drugoj strani terena, ali sudac je priznao gol.

VELIKI TRIJUMF NIKE KOVAČA: /

Bivši hrvatski izbornik na teškom gostovanju do prve pobjede u sezoni

U 51. minuti je Steven Zuber asistirao Uthu za njegov drugi gol i rušenje velikog Bayerna. Uth je na taj način postao prvi igrač Hoffenheima u povijesti koji je postigao dva pogotka protiv Bayerna u jednoj utakmici.

Zanimljivo je spomenuti i da Hoffenheim nije primio golu osam od posljednjih deset utakmica u Bundesligi. Nakon tri kola momčad Juliana Nagelsmanna dijeli vrh ljestvice s Borussijom Dortmund i Hannoverom, sve tri momčadi imaju po sedam bodova.