SLAVEN BELUPO - RUDEŠ 2-1: / Sve važno na utakmici dogodilo se u prvom poluvremenu

Sve važno na utakmici dogodilo se u prvom poluvremenu

28.3.2019.
19:52
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U prvoj utakmici 26. kola Prve HNL Slaven Belupo je svladao Rudeš sa 2-1 (2-1).

Sve važno na utakmici dogodilo se u prvom poluvremenu, prvo je u 13. minuti Rudeš ostao s igračem manje jer je Vuco isključen zbog povlačenja suparnika za dres u izglednoj situaciji za postizanje pogotka.

DINAMO NE ZASLUŽUJE DA MU GRAĐANI PLATE STADION: /

Socijalizam je mrtav, izađite na tržište ili igrajte na livadi

Slaven Belupo je samo četiri minute potom iskoristio brojčanu nadmoć i poveo golom Jelića. Ipak, u 27. minuti gosti su preko Bjelorusa Lisakoviča poravnali na 1-1, ali novo vodstvo domaćima osigurao je Poljak Nowak (37) koji je bio najviši u skoku nakon prekida.

Koprivinca: Slaven i Rudeš u 26. kolu HT Prve lige 28.03.2019., Gradski stadion Ivan Kusek Apas, Koprivnica - Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo, NK Slaven Belupo - NK Rudes. Matej Jelic. Photo: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Pred 1.000 gledatelja na stadionu Ivan Kušek Apaš sudio je Matoc iz Zaprešića.

Slaven Belupo je ovom pobjedom stigao na sedmo mjesto sa 25 bodova, jednim više od osmog Intera, dok je Rudeš ostao uvjerljivo posljednji sa sedam bodova, 10 manje od devete Istre 1961.

Vodeći Dinamo sada ima 64 boda, 17 više od druge Rijeke, a 22 od trećeg Osijeka.

REZULTATI 26. KOLA, Četvrtak: Slaven Belupo - Rudeš 2-1 (Jelić 17, Nowak 37 / Lisakovič 27) Petak: Osijek - Gorica (16.30 sati) Lokomotiva - Rijeka (19 sati) Subota: Dinamo - Inter (16.30 sati) Istra 1961 - Hajduk (19 sati)