HRVATSKI MAESTRO

SJEĆATE LI SE KAD JE ZADNJI PUT IGRAČ KOJI JE IGRAO 20 MINUTA PROGLAŠEN NAJBOLJIM? Za navijače Reala nema sumnje tko je prvo ime El Clasica

Tradicionalno nakon ovakvih velikih derbija španjolski list Marca ponudi na glasovanje navijačima da izaberu tko su im bili najbolji, a tko najgori pojedinci u redovima Reala

Nogometaši madridskog Reala slavili su u subotu pred večer, u najvećoj utakmici španjolskog nogometa, protiv rivala Barcelone na Camp Nou s 3:1 (1:1), a pobjedu “kraljevskog kluba” zapečatio je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić lijepim pogotkom u 90. minuti. Bio mu je to ukupno treći gol sezone, drugi uzastopni nakon Šahtaru u Ligi prvaka.

Strijelci za Real bili su Federico Valverde (5′), Sergio Ramos (63′-11m) i Luka Modrić (90′), a za Barcelonu Ansu Fati (8′).

Luka je u igru ušao u 69. minuti umjesto Valverdea i odigrao odlično, a sve je okrunio golom za potvrdu pobjede Reala na samom kraju.

MODRIĆ OBJAVOM POKAZAO KAKAV JE VRHUNSKI ČOVJEK I IGRAČ: Iznenadit će vas koji mu se poznati Hrvat odmah javio

Najbolji – kažu navijači

Tradicionalno nakon ovakvih velikih derbija španjolski list Marca ponudi na glasovanje navijačima da izaberu tko su im bili najbolji, a tko najgori pojedinci u redovima Reala. Iako je na terenu proveo samo dvadesetak minuta, Luka Modrić dobio je najviše pozitivnih glasova.

“Ušao je umjesto Valverdea i odigrao odlično. Smireni Hrvat stavio je šlag na tortu i zapečatio veliku pobjedu golom. Njegova važnost za ovu momčad je neupitna“, stoji u tekstu Marce.