Pravilnik o upotrebi kolačića

LA LIGA

SEVILLA PROPUSTILA STRAŠNU PRILIKU DA UGROZI REAL I BARCELONU: Andalužani prosuli bodove kod Osasune

Ranije je Leganes kao domaćin bio bolji od Celte s 3:2 te je pobjegao sa samog začelja ljestvice

U dvoboju 16. kola Primere Osasuna i Sevilla su igrali 1:1, pa je trećeplasirana Sevilla izgubila korak s vodećima.

Sevilla je vodila od 11. minute i gola El Haddadija, a Osasuna je izjednačila preko Avile (45+2′). U 62. minuti je Osasuna ostala bez isključenoga Oiera, a Sevilla to nije uspjela iskoristiti.

Ranije je Leganes kao domaćin bio bolji od Celte s 3:2 te je pobjegao sa samog začelja ljestvice. Leganes je vodio s 3-0 golovima Rodrígueza (15′, 39′) i Rodriguesa (55′), Celta je uspjela smanjiti preko Arauja (64′) i Aspasa (81′), ali su ostali s igračem manje i ubilježili poraz.