SENZACIJA: / Trećeligaš se plasirao u polufinale talijanskog Kupa

Nogometaši trećeligaša Alessandrije plasirali su se u polufinale talijanskog Kupa, oni su u ponedjeljak u četvrtfinalu kao gosti nadigrali drugoligaša Speziju sa 2:1 (0:1).

18.1.2016.
22:59
Screenshot: You Tube

Domaći sastav poveo je pogotkom Emanuelea Calaioa (20-11m) i tu prednost čuvao do posljednjih 10-ak minuta, a tada je Riccardo Bocalon (83, 90+2) s dva gola kreirao veliki preokret.

I Hrvati na travnjaku

Mario Šitum odigrao je čitav susret za Speziju, Dario Čanađija izašao je iz igre u petoj minuti sudačke nadoknade kod domaćih, dok je Vedran Celjak odigrao čitav dvoboj za Alessandriju.

Alessandria će u polufinalu igrati protiv Milana koji je prije pet dana svladao Carpi sa 2:1, dok će se u preostala dva četvrtfinala sastati Napoli - Inter (utorak) i Lazio - Juventus