SANTINI DONIO POBJEDU ANDERLECHTU PROTIV STANDARDA: / Leko na korak do novog naslova s Bruggeom

Ivan Santini postigao je svoj 15. ovosezonski pogodak u pobjedi Anderlechta

5.5.2019.
23:00

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Anderlecht u 2-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Standarda u susretu 7. kola Lige za prvaka belgijskog nogometnog prvenstva. Santini je pogodio za 2-1 u 58. minuti, a bio je to njegov 15. ovosezonski prvenstveni pogodak.

Santini je igrao za Anderlecht do 83. minute, dok je Alen Halilović za Standard bio u igri do 74. minute. Peti Anderlecht sada ima 30 bodova, šest manje od četvrtog Standarda. Branitelj naslova Club Brugge, kojega vodi hrvatski trener Ivan Leko, zadržao je izglede za osvajanje novog naslova 1-0 (1-0) pobjedom na gostovanju kod Genta. KarloLetica ostao je na klupi Club Bruggea.

Tri kola prije kraja prvenstva drugi Club Brugge ima 44 boda, šest manje od vodećeg Genka kojega će ugostiti za tjedan dana, dok je Gent šesti sa 26 bodova.