ČITAVA ENGLESKA UPRAVO BRUJI O ZVIJEZDI WEST HAMA: / Sam razvalio Norwich i poslao ga u drugu ligu

U subotu na rasporedu još tri utakmice 35. kola

11.7.2020.
15:45

Nogometaši West Hama su u 35. kolu engleskog prvenstva kao gosti svladali Norwich s uvjerljivih 4:0 (2:0), a strijelac sva četiri pogotka bio je Michail Antonio.

Norwich porazom izgubio i teoretske izglede za ostanak u Premier ligi

Norwich je ovim porazom izgubio i teoretske izglede za ostanak u Premier ligi te će od sljedeće godine igrati u Championshipu, dok je West Ham pobjedom bitno povećao izglede za ostanak u prvoligaškom društvu.

CITY USKORO DOZNAJE OSTAJE LI BEZ LIGE PRVAKA: /

AFP objavio kad će točno biti objavljena odluka koju čeka cijela nogometna Europa

Engleski napadač Antonio je u 11. minuti donio prednost gostima pogotkom iz neposredne blizine. Svoj drugi pogodak postigao je glavom u prvoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog poluvremena. Već u 54. minuti 30-godišnji napadaš je došao do 'hat-tricka', a u 74. minuti je svojim četvrtim pogotkom postavio konačnih 4:0.

Važnu pobjedu ostvario je Watford, koji je kao domaćin svladao Newcastle sa 2:1, nakon što su gosti poveli u 23. minuti pogotkom Gaylea. Preokret u drugom poluvremenu došao je kao posljedica dva opravdano dosuđena kaznena udarca za domaću momčad. Oba puta je realizator bio Troy Deeney. Za izjednačenje je pogodio u 52. minuti, a sva tri važna boda svojoj je momčadi donio u 82. minuti.

West Ham i Watford imaju po 34 boda i drže 16. i 17. mjesto

West Ham i Watford imaju po 34 boda i drže 16. i 17. mjesto, posljednja dva koja donose ostanak u Premier ligi. Norwich je ostao na zadnjem mjestu sa 21 bodom, a Newcastle drži 13. poziciju sa 43 boda.

U subotu su na rasporedu još tri utakmice 35. kola u kojima se sastaju: Liverpool - Burnley (16 sati), Sheffield United - Chelsea (18.30) i Brighton - Manchester City (21.00).

Engleska - 35. kolo Norwich - West Ham 0-4 (Antonio 11, 45+1, 54, 74) Watford - Newcastle 2-1 (Deeney 52-11m, 82-11m / Gayle 23)

Liverpool - Burnley (16.00) Sheffield U. - Chelsea (18.30) Brighton - Man. City (21.00) Wolverhampton - Everton (ned, 13.00) Aston Villa - C. Palace (ned, 15.15) Tottenham - Arsenal (ned, 17.30) Bournemouth - Leicester (ned, 20.00) Man. United - Southampton (pon, 21.00)