SAD I JAMAJKA U BORBI ZA FINALE: / Obje reprezentacije minimalno protiv svojih suparnika

Jamajka i SAD u polufinalu Gold Cupa

1.7.2019.
7:07

Jamajka i SAD će igrati u polufinalu Gold Cupa nakon što su u nedjelju u četvrtfinalnim susretima eliminirali Panamu i Curacao.

Jamajka se plasirala u treće uzastopno polufinale Gold Cupa nakon što je u nedjelju u Philadelphiji u četvrtfinalnoj utakmici sa 1-0 pobijedila Panamu pogotkom Darrena Mattocksa u drugom poluvremenu. Mattocks je pobjedu Jamajci donio udarcem s bijele točke 15 minuta prije kraja utakmice.

LUDNICA NA HAITIJU: /

Po prvi put osvojili grupu; Pogledajte kako su školskom akcijom posramili Kostarikance

Branitelji naslova SAD su mjesto u polufinalu osigurali također pobjedom od 1-0 nad Curacaom, a strijelac jedinog gola bio je Weston McKennie u 25. minuti prvog poluvremena

Jamajka i SAD će tako polufinale igrati u Nashvilleu u srijedu, dok drugi polufinalni par čine Meksiko i Haiti koji će se za mjesto u finalu boriti dan ranije u Glendaleu.