RUMUNJI RAZBILI I ENGLEZE: / Puškaš, Hagi i društvo popeli se na prvo mjesto u našoj skupini

Golijadu započeo Puškaš koji je u 76. minuti bio precizan iz jedanaesterca

21.6.2019.
20:54

Izgleda da ipak nije hrvatska mlada reprezentacija slučajno izgubila od Rumunjske. Puškaš, Hagi i društvo uzeli su skalp i Englezima i to s jednakim brojem pogodaka kao i Hrvatskoj. Slavili su u drugom kolu kvalifikacija s 4:2 i zasjeli na prvo mjesto skupine.

Golijadu započeo Puškaš koji je u 76. minuti bio precizan iz jedanaesterca. Za samo tri minute Gray je poravnao. Hagi je vratio vodstvo golom iz daljine nakon prave "hagijevske" rolice, a Abraham opet u egal. Sve se izgodađalo u samo nekoliko minuta.

No onda se Florinel Coman prometnuo u apsolutnog rumunjskog junaka. u 89. je iznenadio vratara Hendersona, a u sudačkoj nadoknadi Henderson se zajedno sa svim svjedocima mogao samo diviti njegovom prednjem voleju s više od 20 metara koji jue značio još jednu pobjedu Rumunja i prvo mjesto u skupini.