RONALDOV SHOW U TORINU: / Pogledajte gol koji će se još mjesecima vrtjeti po TV špicama

22.2.2021.
22:46

Juventus je u 23. kolu talijanskog prvenstva s lakoćom svladao Crotone 3:0, a najzaslužniji za pobjedu momčadi iz Torina bio je Cristiano Ronaldo.

Samo jedno poluvrijeme trebalo je najboljem strijelcu u povijesti nogometa Cristianu Ronaldu da zabije dva gola. Juventus je prvo poluvrijeme prvenstvene utakmice protiv Crotonea završio u prednosti 2:0, ponajviše zahvaljujući inspiraciji sjajnog Portugalca.

Ronaldo je oba svoja pogotka postigao glavom. Prvi je zabio u 38. minuti kad je sjajno izbjegao zaleđe i samo se "naklonio" na loptu Alexa Sandra. Prvi Ronaldov gol pogledajte OVDJE.

Nebeski skok

Svoje je drugi pogodak Ronaldo zabio u sudačkoj nadoknadi drugog dijela, Izgledalo je kao da je akcija gotova, a onda je lopta stigla do Aarona Ramseya na bok, a on ubacuje za Cristiana Ronalda.

Portugalac je naletio na tu loptu u punoj brzini, a uz nebeski skok taj je gol izgledao fantastično. Pogledajte ga OVDJE.

Treći pogodak za Juve zabio je Weston McKennie u 66. minuti. Njegov gol možete pogledati OVDJE.

Juventus je ovom pobjedom stigao na treće mjesto Serie A s osam bodova manje od vodećeg Intera te s jednom utakmicom manje.