ROMA ZAUSTAVILA LAZIJEV NIZ POBJEDA: / Šesta pobjeda Vučice u nizu, VAR odigrao važnu ulogu

Roma je u velikom gradskom derbiju sa 2-1 pobijedila Lazio i tako zaustavila niz od čak devet pobjeda.

18.11.2017.
20:22

U prvom poluvremenu Roma nije iskoristila nekoliko dobrih prilika, ali zato je nakon samo tri minute igre u nastavku došla u vodstvo. Kolarova je u šesnaestercu srušio Lulić, Rocchi je pokazao na bijelu točku, a siguran izvođač bio je Diego Perotti.

Samo četiri minute kasnije Nainggolan je primio dodavanje El Sharawyja, prošao nekoliko igrača i neobranjivo zakucao loptu u mrežu sa ruba kaznenog prostora.

Video tehnologija pokazala se korisnom u 72. minuti. Manolas je igrao rukom u šesnaestercu, a Rocchi je pokazao na korner. Nakon protesta gostujućih igrača i pregledavanja snimke, ipak je pokazao na bijelu točku, a siguran je bio Immobile koji je i postavio konačan rezultat.