ROMA OSVOJILA TORINO I OSIGURALA PETO MJESTO: / Sljedeće sezone igrat će u grupnoj fazi Europske lige

Nikola Kalinić ostao na Rominoj klupi za pričuve

30.7.2020.
0:07

Pobjedom 3:2 (2:1) na gostovanju kod Torina nogometaši Rome osigurali su peto mjesto kolo prije kraja natjecanja u talijanskoj Serie A te će sljedeće sezone igrati u grupnoj fazi Europske lige.

[VIDEO] NESTVARNI POTEZ I ASISTENCIJA REBIĆA: /

Pa kako su Donji Vinjani iznjedrili takvog ubojitog španera; Divi mu se i veliki Ibra

Nikola Kalinić ostao na klupi

Torino je poveo pogotkom Berenguera (14), ali već do sredine prvog poluvremena su gosti došli do preokreta golovima Džeke (16) i Smallinga (23). Na 3:1 povisio je Diawara (61-11m) iz kaznenog udarca, a poraz Torina ublažio je Singo (66).

Nikola Kalinić je ostao na Rominoj klupi za pričuve.

Novi i stari prvak Juventus je poražen s 2:0 na gostovanju kod Cagliarija. Za šesti poraz 'stare dame' u ovom prvenstvu zaslužni su Gagliano (8) i Simeone (45+2). Marko Rog je bio u početnoj postavi pobjedničke momčadi, a zamijenjen je u 47. minuti.

Fiorentina s 4:0 nadigrala Bolognu

Fiorentina je sa 4:0 nadigrala Bolognu zahaljujući 'hat-tricku' Federica Chiese (48, 54, 89) te jednom pogotku Milenkovića (74). Hrvatski reprezentativac Milan Badelj je s klupe za pričuve Fiorentine odgledao cijelu utakmicu.