ROMA NE ODUSTAJE OD LOVA NA JUVENTUS: / Edin Džeko se iskupio za promašeni penal

Nogometaši Rome u prvoj su utakmici nedjeljnog programa 24. kola Serije A kao gosti svladali Crotone s 2-0.

12.2.2017.
16:00

Radja Nainggolan je bio strijelac u 40. minuti, a pobjedu gostiju potvrdio je Edin Džeko u 77. minuti. Obojica su zabila nakon asistencija Mohameda Salaha.

VRATIO SE NIKOLA KALINIĆ: /

Fiorentina s trojicom Hrvata do uvjerljive pobjede

Vodeći strijelac lige

Bosanskohercegovački reprezentativac u 17. je minuti promašio jedanaesterac, već drugi ove sezone, nakon onoga protiv Udinesea. No, iskupio se za to u drugom poluvremenu svojim 18. pogotkom sezone kojim se učvrstio na vrhu ljestvice strijelaca Serije A.

Romi je ovo šesta pobjeda u posljednjih sedam kola, a njome se primakal vodećem Juventusu na četiri boda. No, Stara dama tek kasnije večeras igra svoju utakmicu 24. kola tako da se opet može odvojiti na plus sedam.