ROMA DEKLASIRALA CAGLIARI: / Ćorić za pobjednike igrao od 87., Srna do 75. minute za poražene

Roma slavila protiv Cagliarija s 3-0

27.4.2019.
20:15

U susretu 34. kola Seria A Roma je na Olimpicu slavila protiv Cagliarija s 3-0 i ostala u igri za plasman u Ligu prvaka. Za Romu su pogodili Fazio (5), Pastore (8) i Kolarov (86). Za Romu je od 87. minute zaigrao Ante Ćorić, a za Otočane je Darijo Srna igrao do 75. minute, dok je Filip Bradarić ostao na klupi.

AS Roma's Serbian defender Aleksandar Kolarov (C) celebrates with teammates after scoring a goal during the Italian Serie A football match between AS Roma and Cagliari on April 27, 2019 at the Olympic stadium in Rome. (Photo by Andreas SOLARO / AFP)

NAVIJAČ ROME KOMENTIRAO DA BI 'I ON TO ZABIO': /

Klub ga izazvao da dokaže tvrdnju, a ono što se dogodilo će vas oduševiti

Rimljani sada na četvrtom mjestu imaju 58 bodova, dva više od Milana i Atalante, koji imaju i utakmicu manje.

Ranije je Bologna preokretom kod kuće pobijedila Empoli s 3-1, a vodeći gol za goste postigao je bivši igrač Lokomotive Marko Pajač u 17. minuti. U nastavku je Bologna došla do pobjede i bodova spasa golovima Soriana (51), Orsolinija (82) i Sansonea (90+5).

Empoli je ostao 18. na ljestvici, četiri boda udaljen od spasa.