ROG I CAGLIARI SPASILI SE OD PORAZA U SUDAČKOJ NADOKNADI: / Festival crvenih kartona igrača Genoe

Torino je slavio protiv Fiorentine sa 2:1, a za Viole nije igrao Milan Badelj

8.12.2019.
18:35

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Cagliari su odigrali 2:2, identičnim rezultatom je završila utakmica Lecce - Genoa, dok je Torino pobijedio Fiorentinu sa 2:1.

Sassuolo je imao 2:0 protiv Cagliarija, no gosti su uspjeli izvući bod, a pogodak za remi zabili su sudačkoj nadoknadi.

Domaćin je poveo 2:0 golovima Domenica Berardija (6') i Filipa Đuričića (36'), smanjio je Joao Pedro u 51. minuti, a u sudačkoj nadoknadi izjednačio je Daniele Ragatzu. Za goste je cijeli susret odigrao Marko Rog.

Identičnim rezultatom završio je i susret između Leccea i Genoe, a zanimljivo u ovom susretu gosti su ispustili vodstvo 2:0.

BILIĆ JE JUNAK WEST BROMWICHA, RAZBIO SWANSEA I BACIO NAVIJAČE U TRANS: /

'Jeb*no ih volim, Slaven je najbolji trener u Engleskoj'

Festival crvenih kartona

Goran Pandev (31') i Domenico Criscito (45+5'-11m) doveli su goste u vodstvo, no Lecce je u nastavku uspio izjednačiti. Filipp Falco je smanjio u 60. minuti, a deset minuta kasnije izjednačio je Andrea Tabanelli. Genoa je završila utakmicu s dva igrača manje, u 69. je pocrvenio Kevin Agudelo, a u 77. minuti i Pandev. Za goste je do sudačke nadoknade igrao Marko Pajač.

Torino je slavio protiv Fiorentine sa 2:1, a za Viole nije igrao Milan Badelj.

Na ljestvici vodi Inter sa 38 bodova, Juventus na drugom mjestu ima dva boda manje, a treći je Lazio sa 33 boda.