RIJEKA PREGAZILA INTER I OKONČALA MINI KRIZU: / Gorgon u pola sata napravio čitav posao

Rijeka je treća s istim brojem bodova kao i drugi Osijek

10.2.2019.
17:58
PIXSELL

U susretu 20. kola Prve HNL Rijeka je u nedjelju u Zaprešiću pobijedila Inter s 3-0. Nogometaši Rijeke do pobjede su došli u drugom poluvremenu u kojem su zabilli sva tri gola. Puljić je zabio prvi i zadnji (66. i 74. minuta), a u strijelce se upisao i Lončar u 69. minuti...

Inače, ovo je deseta Bišćanova riječka pobjeda u 12 utakmica uz gol razliku 23-11, te tek drugi put da njegovi pulenovi nisu primili gol, uz onih domaćih 1-0 nad Dinamom krajem studenog prošle godine.

HAJDUK - LOKOMOTIVA 2-1: /

Bijeli nakon četiri mjeseca igrali pred navijačima na Poljudu; u drugom dijelu pala dva gola u 10 minuta

Očekivano slavili

Riječani su očekivano i rezultatski uvjerljivo pobijedili Inter, a mučili su se sat vremena zato što je sjajni Alexander Gorgon nakon ozljede ima snage za samo pola sata igre. Kapetan je ušao u igru u 61. minuti, namjestio tri gola i pokazao što znači za igru svoje momčadi.

Bišćan 15-ak minuta dao Muriću

Trener Rijeke 15-ak minuta u susretu dao je i novom pojačanju Robertu Muriću, za derbi s Hajdukom pravo nastupa imat će Ivan Tomečak, a možda se oporave Heber i(li) Čolak. Nakon Zaprešića Rijekino proljeće izgleda daleko sunčanije.

Na stadionu u Zaprešiću okupilo se stotinjak gledatelja, a sudio je Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca. Rijeka je treća s istim brojem bodova kao i drugi Osijek, dok je Inter osmi s bodom više od predzadnje Istre.