RENNES - MONACO 2-2: / Luda utakmica odigrana je u Rennesu

Rennes i Monaco odigrali su 2-2

1.5.2019.
21:09

U odgođenom susretu 34. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes i Monaco su odigrali 2-2.

Domaćin je nakon svega devet minuta vodio sa 2-0, no momčad iz Kneževine je u nastavku uspjela izjednačiti osvojivši važan bod u borbi za prvoligaški spas.

NOVI PORAZ PSG-A: /

Dvije prednosti nisu im bile dovoljne za slavlje protiv Montpelliera

Rennes poveo u 3.

Rennes je poveo u 3. minuti golom Adriena Hunoua, a isti je igrač šest minuta kasnije zabio i za 2-0. Zanimljivo, kod oba gola je sudac Eric Wattellier tražio provjeru, no sve je bilo regularno.

Monaco se vratio u igru u 69. minuti kada je Radamel Falcao smanjio rezultat, a sjajni kolumbijski napadač je šest minuta kasnije izjednačio na 2-2 svojim 14. golom ove sezone.

Subašić nije branio

Danijel Subašić nije branio za momčad iz Kneževine zbog ozljede.

Utakmica se trebala igrati proteklog vikenda, ali je dvoboj odgođen zbog finala francuskog Kupa u kojem je Rennes boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedio PSG.

Na ljestvici vodi PSG sa nedostižna 84 boda, Lille je drugi sa 68 bodova, Lyon ima 62, a St Etienne 59 bodova. Slijede Montpellier i Marseille sa 54 boda.

Rennes je ostao na 11. mjestu sa 44 boda, dok je Monaco na 16. poziciji sa 33 boda, četiri više od pozicije koja vodi u dodatne kvalifikacije, te pet više od mjesta koja vodi u niži rang natjecanja.

REZULTATI Rennes - Monaco 2-2 (Hunou 3, 9 / Falcao 69, 75)

U utorak: Montpellier - PSG 3-2 (Kimpembe 23-ag, Delort 80, Camara 85 / Oyongo 12-ag, Di Maria 62)

U nedjelju: Nica - Guingamp 3-0 (Atal 9, 68, 73) Lille - Nimes 5-0 (Remy 51, Bamba 64, Celik 70, Pepe 80, Fonte 90+2) Amiens - Strasbourg 0-0 Angers - Reims 1-1 (Manceau 71 / Cafaro 63) Caen - Dijon 1-0 (Fajr 67) St-Etienne - Toulouse 2-0 (Berić 2, 10) Marseille - Nantes 1-2 (Balotelli 25 / Moutoussamy 22, Girotto 50)

U petak: Bordeaux - Lyon 2-3 (Briand 34, Preville 38 / Depay 14, Cornet 67, D