REMI U DERBIJU ZAČELJA: / Vinkovčani bodom kod kuće ostali iza Puljana na tablici

Dvije utakmice HNL-a odigrane u subotu

5.5.2018.
21:02
Dubravka Petric/PIXSELL

U derbiju začelja Prve HNL Cibalia i Istra 1961 su u Vinkovcima odigrali 1-1 čime su Puljani sačuvali bod više od Vinkovčana.

Dabro pogodio za vodstvo...

Cibalija je povela već u petoj minuti golom Marka Dabra koji je lijepo zabio sa 12 metara. Izjednačio je Brazilac Renato Baruffi u 40. minuti sjajnim pogotkom s više od 20 metara u same rašlje.

NESVAKIDAŠNJA SITUACIJA U HNL-u: Bočkaj u stilu Roryja Delapa zatresao mrežu Zaprešićana

Poraz Osijeka

U ranije odigranom susretu Inter je pobijedio Osijek 1-0, a pogodak odluke zabio je Andrej Šimunec u drugoj minuti sudačke nadoknade, ali u vlastitu mrežu. Rak je ubacio s lijeve strane, a Šimunec nespretno glavom prebacio svog vratara Malenicu i postigao autogol. Bio je to treći uzastopni ligaški poraz Osijeka, treći rezultatom 1-0.

OSJEČANI UPISALI TREĆI PORAZ U NIZU: Autogol Šimuneca presudio u sudačkoj nadoknadi

Kolo će u nedjelju zaključiti Rudeš i Hajduk.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 70 bodova, Rijeka na drugom mjestu ima 63 boda, a Hajduk je treći sa 62 boda i utakmicom manje. Posljednju poziciju drži Cibalija sa 25 bodova, Istra ima bod više na 9. mjestu koje vodi u dodatne kvalifikacije, dok je Rudeš osmi sa 30 bodova.

Do kraja sezone Cibalija će gostovati kod Osijeka i Lokomotive, a ugostiti Rijeku, dok Istru očekuju domaće utakmice protiv Hajduka i Rudeša, te gostovanje kod Slaven Belupa.