REMI HUESCE I GIRONE: / Barcelona i Real predvode prvoligašku karavanu

Oba pogotka postignuta su iz kaznenih udaraca

30.9.2018.
14:44
Screenshot

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 7. kola španjolskog nogometnog prvenstva Huesca i Girona su podijelili bodove odigravši 1-1 (0-1).

Oba pogotka postignuta su iz kaznenih udaraca. Gosti su poveli u 37. minuti, kad je precizan s bijele točke bio Stuani, dok je u 72. minuti izjednačio Melero.

REAL I ATLETICO REMIZIRALI:

Girona je privremeno zasjela na 9. mjesto sa devet bodova, dok je Huesca sa zadnjeg došla na 18. mjesto sa pet bodova, ali je još uvijek u "crvenoj zoni". Vodeća Barcelona i Real Madrid imaju po 14 bodova nakon jučerašnjih remija protiv Athletic Bilbaa, odnosno Atletico Madrida. Trećeplasirana Sevilla im se približila na samo bod zaostatka.

U nedjelju su na rasporedu još tri od četiri preostale utakmice 7. kola, a sastaju se: Villarreal - Valladolid (16.15 sati), Levante - Alaves (18.30) i Betis - Leganes (20.45). U ponedjeljak će kolo zaključiti Celta Vigo i Getafe (21.00).

Španjolska - 7. kolo Huesca - Girona 1-1 (Melero 72-11m / Stuani 37-11m)

Preostali parovi: Villarreal - Valladolid (ned, 16.15) Levante - Alaves (ned, 18.30) Betis - Leganes (ned, 20.45) Celta Vigo - Getafe (pon, 21.00)

Odigrano u petak i subotu: Barcelona - Athletic B. 1-1 Eibar - Sevilla 1-3 Real M. - Atletico M. 0-0 Real S. - Valencia 0-1 R. Vallecano - Espanyol 2-2