Pravilnik upotrebi kolačića

7. KOLO PRIMERE

REMI HUESCE I GIRONE: Barcelona i Real predvode prvoligašku karavanu

Oba pogotka postignuta su iz kaznenih udaraca

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 7. kola španjolskog nogometnog prvenstva Huesca i Girona su podijelili bodove odigravši 1-1 (0-1).

Oba pogotka postignuta su iz kaznenih udaraca. Gosti su poveli u 37. minuti, kad je precizan s bijele točke bio Stuani, dok je u 72. minuti izjednačio Melero.

REAL I ATLETICO REMIZIRALI: Kraljevi se izjednačili s Barcelonom; Santiago Bernabeu poklonio se Modriću

Girona je privremeno zasjela na 9. mjesto sa devet bodova, dok je Huesca sa zadnjeg došla na 18. mjesto sa pet bodova, ali je još uvijek u “crvenoj zoni”. Vodeća Barcelona i Real Madrid imaju po 14 bodova nakon jučerašnjih remija protiv Athletic Bilbaa, odnosno Atletico Madrida. Trećeplasirana Sevilla im se približila na samo bod zaostatka.

U nedjelju su na rasporedu još tri od četiri preostale utakmice 7. kola, a sastaju se: Villarreal – Valladolid (16.15 sati), Levante – Alaves (18.30) i Betis – Leganes (20.45). U ponedjeljak će kolo zaključiti Celta Vigo i Getafe (21.00).