REBIĆ SE POIGRAO SA SUPARNIČKIM IGRAČIMA: / Ovako to radi srebrni Vatreni iz Vinjana Donjih

Prošao prvog, pa golmana i onda pospremio loptu pored trećeg suparničkog igrača

6.4.2019.
16:21
AFP, Christof STACHE

U najzanimljivijem dvoboju popodnevnog dijela 28. kola Bundelige RB Leipzig je slavio s 4-2 kod Bayera, dok je gol postigao Ante Rebić u pobjedi svog Eintrachta kod Schalkea (2-1).

Sjajni hrvatski nogometni reprezentativac u subotu je poslijepodne sjajno zabio pogodak za 1-0 u 13. minuti susreta.

NAPETO UOČI UTAKMICE ISTINE ZA BAYERN: /

Igračima nije dobro sjela posljednja kritika Kovača

Napadač Eintrachta poigrao se s domaćim igračima, pravovremeno je reagirao van šesnaest metara i hladno zabio. U 13. minuti susreta lijepo mu je asistirao Filip Kostić, a Rebić još ljepše primio loptu, prošao nemoćnog braniča Schalkea, pa golmana Nubela i pospremio loptu u mrežu pored još jednog igrača koji je u posljednji trenutak htio blokirati njegov udarac. Međutim, nije uspio.

Schalke je uspio izjednačiti u borbi za ostanak, da bi u devetoj minuti nadoknade klub iz Frankfurta došao do pobjede golom Jovića iz penala.

Ante Rebić

Bio mu je ovo deveti gol u prvenstvu ove sezone. Na društvenim mrežama hvale Rebićev gol i dodavanje 26-godišnjeg Srbina rodom iz Kragujevca Filipa Kostića, kao i srpsko-hrvatsku vezu za koju kažu da se iskazala u ovoj sezoni...

Wolfsburg je s 3-1 slavio protiv "fenjeraša" Hannovera, a Josip Brekalo je igrao do 62. minute. U derbiju začelja Stuttgart i Nuernberg su igrali 1-1, a Borna Sosa je za domaćine zaigrao od 78. minute.

Leipzig je dvaput gubio u Leverkusenu, ali je u fantastičnoj utakmici došao do uvjerljive pobjede u borbi za mjesta koje vode u Ligu prvaka. Tin Jedvaj je ostao na klupi Bayera.