REAL DOBIO PEHAR, A ONDA I DVA GOLA: / Valencia kreirala iznenađenje u Madridu

Nogometaši Real Madrida i Valencije podijelili su bodove odigravši 2-2 u utakmici 2.

28.8.2017.
0:15

Zablistao je zato ponovno Marco Asensio, dvostruki strijelac za madridsku momčad koji je prvo talent i preciznost dokazao golom iz solo prodora u 10. minuti za 1-0, a onda ga i potvrdio u 83. iz slobodnog udarca.

Zahvaljujući tim golovima Real je prva momčad u najjačih pet europskih liga koja je zabila na 70 uzastopnih utakmica kroz sva natjecanja.

Valencia je uvodni minus okrenula pogocima Carlosa Solera iz 18. minute i Geoffreyja Kondogbije. Nadali su se igrači gostujuće momčadi da će imati priliku za udarac s bijele točke vrijedan možda i pobjede, no u sudačkoj nadoknadi ogleda, nakon jednog starta Casemira, ništa nije svirano...

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, a Mateo Kovačić drugih 45 minuta nakon što je na travnjaku zamijenio Isca.

Inače, samoj utakmici prethodila je ceremonija uručenja pehara za naslov osvojen prošle sezone...

Real Madrid's Brazilian defender Marcelo (R) and Real Madrid's defender Sergio Ramos hold the Spanish League cup before the Spanish league football match Real Madrid CF vs Valencia CF at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on August 27, 2017. / AFP PHOTO / CURTO DE LA TORRE

La Liga, rezultati 2. kola:

Eibar - Athletic Bilbao 0-1 Espanyol - Leganes 0-1 Getafe - Sevilla 0-1 Real Madrid - Valencia 2-2