RASPUCANI PERIŠIĆ: / Dok se bruji o njegovom transferu, on zabija golove

Njemački nogometni bundesligaš Wolfsburg pobijedio je u prijateljskoj utakmici švicarski Zurich s 4:2, a dva gola za njemački sastav zabio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

21.7.2015.
22:31

Vukovi su sjajno otvorili utakmicu i nakon 18 minuta vodili s 3:0. Golijadu je otvorio Perišić pogotkom iz kaznenog udarca u petoj minuti. Na 2:0 je povisio Andre Schürrle u 13. minuti, a isti je igrač pet minuta kasnije doveo Wolfsburg do vodstva od 3:0. Perišić je u 57. minuti zabio i četvrti pogodak na utakmici, a Švicarci su potom tek ublažili poraz golovima Gavranovića (67) i Kocha (75). Perišić je igrao do 60. minute.

U srijedu su talijanski mediji objavili kako je Perišić sve bliže milanskom Interu. Navodi se kako se igrač dogovorio s talijanskim klubom, no Wolfsburg za sada nije zadovoljan ponuđenom odštetom. Navodno se odšteta kreće oko 15 milijuna eura. Inter pokušava slomiti Nijemce slanjem Xherdana Shaqirija i 'nešto eura' u zamjenu za hrvatskog reprezentativca.