Pravilnik upotrebi kolačića
Portal Net.hr unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više o zaštiti privatnosti i postavkama cookiesa

REZULTATI I RASPORED

FINALE:

13. srpnja: NJEMAČKA – ARGENTINA 1:0 u produžecima (Estadio do Maracana Rio De Janeiro, 21.00)

UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO:

12. srpnja: BRAZIL – NIZOZEMSKA 0:3 (Estadio Nacional Brasilia, 22.00)

POLUFINALE:

8. srpnja: Brazil – NJEMAČKA 1:7 (Estadio Mineirao, Belo Horizonte, 22.00)

9. srpnja: ARGENTINA – Nizozemska 0:0, 4:2 na penale (Arena Corinthians, Sao Paulo, 22.00)

ČETVRTFINALE:

4. srpnja: Francuska – NJEMAČKA 0:1 (Maracana, Rio de Janeiro, 18.00)
BRAZIL – Kolumbija 2:1 (Estadio Castelao, Fortaleza, 22.00)

5. srpnja: ARGENTINA– Belgija 1:0 (Estadio Nacional, Brasilia, 18.00)

NIZOZEMSKA – Kostarika 0:0, 4:3 na penale (Arena Fonte Nova, Salvador, 22.00)

OSMINA FINALA:

28. lipnja: BRAZIL – Čile 1:1, 3:2 na penale (Estadio Mineirao, Belo Horizonte, 18.00)
KOLUMBIJA – Urugvaj 2:0 (Maracana, Rio de Janeiro, 22.00)

29. lipnja: NIZOZEMSKA – Meksiko 2:1 (Estadio Castelao, Fortaleza, 18.00)
KOSTARIKA – Grčka 1:1, 5:3 na penale (Arena Pernambuco, Recife, 22.00)

30. lipnja: FRANCUSKA – Nigerija 2:0 (Estadio Nacional, Brasilia, 18.00)
NJEMAČKA – Alžir 2:1 u produžecima (Estadio Beira-Rio, Porto Alegre, 22.00)

1. srpnja: ARGENTINA – Švicarska 1:0 u produžecima (Arena Corinthians, Sao Paulo, 18.00)
BELGIJA – SAD 2:1 u produžecima (Arena Fonte Nova, Salvador, 22.00)
1. Brazil 3 2 1 0 7 2 +5 7
2. Meksiko 3 2 1 0 4 1 +3 7
3. Hrvatska 3 1 0 2 6 6 0 3
4. Kamerun 3 0 0 3 1 9 -8 0

RASPORED UTAKMICA:

Četvrtak, 12. lipnja (22.00): Brazil – HRVATSKA 3:1 (Arena Corinthians, Sao Paulo)

Petak, 13. lipnja (18.00): Meksiko – Kamerun 1:0 (Estadio das Dunas, Natal)

Utorak 17. lipnja (21:00): Brazil – Meksiko 0:0 (Estadio Castelao, Fortaleza)

Srijeda 18. lipnja (00:00): Kamerun – HRVATSKA 0:4 (Arena Amazonia, Manaus)

Ponedjeljak 23. lipnja (22:00): HRVATSKA – Meksiko 1:3 (Arena Pernambuco, Recife)
Ponedjeljak 23. lipnja (22:00): Kamerun – Brazil 1:4 (Estadio Nacional, Brasilia)
1. Nizozemska 3 3 0 0 10 3 +7 9
2. Čile 3 2 0 1 5 3 +2 6
3. Španjolska 3 1 0 2 4 5 -1 3
4. Australija 3 0 0 3 2 8 -6 0

RASPORED UTAKMICA:

Petak, 13. lipnja (21.00) Španjolska – Nizozemska 1:5 (Arena Fonte Nova, Salvador)
Petak, 13. lipnja (00:00) Čile – Australija 3:1 (Arena Pantanal, Cuiaba)

Srijeda, 18. lipnja (18:00) Australija – Nizozemska 3:2 (Estadio Beira-Rio, Porto Alegre)
Srijeda, 18. lipnja (21:00) Španjolska – Čile 0:2 (Maracanã – Estádio Jornalista Mário Filho, Rio De Janeiro)

Ponedjeljak, 23. lipnja (18:00) Nizozemska – Čile 2:0 (Arena de Sao Paulo, Sao Paulo)
Ponedjeljak, 23. lipnja (18:00) Australija – Španjolska 0:3 (Arena da Baixada, Curitiba)
1. Kolumbija 3 3 0 0 9 2 +7 9
2. Grčka 3 1 1 1 2 4 -2 4
3. Obala Bjelokosti 3 1 0 2 4 5 -1 3
4. Japan 3 0 1 2 2 6 -4 1

RASPORED UTAKMICA:

Subota, 14. lipnja (18:00): Kolumbija – Grčka 3:0 (Estadio Mineirao, Belo Horizonte)
Subota, 14. lipnja (03:00): Obala Bjelokosti – Japan 2:1 (Arena Pernambuco, Recife)

Četvrtak, 19. lipnja (18:00):Kolumbija – Obala Bjelokosti 2:1 (Estadio Nacional, Brasilia)
Četvrtak, 19. lipnja (00:00): Japan – Grčka 0:0 (Estadio das Dunas, Natal)

Utorak, 24. lipnja (22:00): Japan – Kolumbija 1:4 (Arena Pantanal, Cuiaba)
Utorak, 24. lipnja (22:00): Grčka – Obala Bjelokosti 2:1 (Estadio Castelao, Fortaleza)
1. Kostarika 3 2 1 0 4 1 +3 7
2. Urugvaj 3 2 0 1 4 4 +0 6
3. Italija 3 1 0 2 2 3 -1 3
4. Engleska 3 0 1 2 2 4 -2 1

RASPORED UTAKMICA:

Subota, 14. lipnja (21:00): Urugvaj – Kostarika 1:3 (Estadio Castelao, Fortaleza)
Subota, 14. lipnja (00:00): Engleska – Italija 1:2 (Arena Amazonia, Manaus)

Četvrtak, 19. lipnja (21:00) Urugvaj – Engleska 2:1 (Arena de Sao Paulo, Sao Paulo)
Petak, 19. lipnja (18:00) Italija – Kostarika 0:1 (Recife, Arena Pernanbuco)

Utorak, 24. lipnja (18.00) Italija – Urugvaj 0:1 (Estadio das Dunas, Natal)
Utorak, 24. lipnja (18.00) Kostarika – Engleska 0:0 (Estadio Mineirao, Belo Horizonte)
1. Francuska 3 2 1 0 8 2 +6 7
2. Ekvador 3 1 1 1 3 3 +0 4
3. Švicarska 3 2 0 1 7 6 +1 6
4. Honduras 3 0 0 3 1 8 -7 0

RASPORED UTAKMICA:

Nedjelja, 15. lipnja (18:00) Švicarska – Ekvador 2:1 (Estadio Nacional, Brasilia)
Nedjelja, 15. lipnja (21:00) Francuska – Honduras 3:0 (Estadio Beira-Rio, Porto Alegre)

Petak, 20. lipnja (21:00) Švicarska – Francuska 5:2 (Arena Fonte Nova, Salvador)
Petak, 20. lipnja (00:00) Honduras – Ekvador 1:2 (Arena da Baixada, Curitiba)

Srijeda, 25. lipnja (22:00) Honduras – Švicarska 0:3 (Arena Amazonia, Manaus)
Srijeda, 25. lipnja (22:00) Ekvador – Francuska 0:0 (Maracanã – Estádio Jornalista Mário Filho, Rio De Janeiro)
1. Argentina 3 3 0 0 6 3 +3 9
2. Nigerija 3 1 1 1 2 3 -1 4
3. Bosna i Hercegovina 3 1 0 2 4 4 0 3
4. Iran 3 0 1 2 1 4 -3 1

RASPORED UTAKMICA:

Nedjelja, 15. lipnja (00:00) Argentina – Bosna i Hercegovina 2:1 (Maracanã – Estádio Jornalista Mário Filho, Rio De Janeiro)

Ponedjeljak, 16. lipnja (21:00) Iran – Nigerija 0:0 (Arena da Baixada, Curitiba)

Subota, 21. lipnja (18:00) Argentina – Iran 1:0 (Estadio Mineirao, Belo Horizonte)
Subota, 21. lipnja (00:00) Nigerija – Bosna i Hercegovina 1:0 (Arena Pantanal, Cuiaba)

Srijeda, 25. lipnja (18:00) Nigerija – Argentina 2:3 (Estadio Beira-Rio, Porto Alegre)
Srijeda, 25. lipnja (18:00) Bosna i Hercegovina – Iran 3:1 (Arena Fonte Nova, Salvador)
1. Njemačka 3 2 1 0 7 2 +5 7
2. SAD 3 1 1 1 4 4 0 4
3. Portugal 3 1 1 1 4 7 -3 4
4. Gana 3 0 1 2 3 6 -3 1

RASPORED UTAKMICA:

Ponedjeljak, 16. lipnja (18:00) Njemačka – Portugal 4:0 (Arena Fonte Nova, Salvador)
Ponedjeljak, 16. lipnja (00:00) Gana – SAD 1:2 (Estadio das Dunas, Natal)

Subota, 21. lipnja (21:00) Njemačka – Gana 2:2 (Estadio Castelao, Fortaleze)
Nedjelja, 22. lipnja (00:00) SAD – Portugal 2:2 (Arena Amazonia, Manaus)

Četvrtak, 26. lipnja (18:00) SAD – Njemačka 0:1 (Arena Pernambuco, Recife)
Četvrtak, 26. lipnja (18:00) Portugal – Gana 2:1 (Estadio Nacional, Brasilia)
1. Belgija 3 3 0 0 4 1 +3 9
2. Alžir 3 1 1 1 6 5 +1 4
3. Rusija 3 0 2 1 2 3 -1 2
4. Južna Koreja 3 0 1 2 3 6 -3 1

RASPORED UTAKMICA:

Utorak, 17. lipnja (18:00) Belgija – Alžir 2:1 (Estadio Mineirao, Belo Horizonte)
Utorak, 17. lipnja (00:00) Rusija – Južna Koreja 1:1 (Arena Pantanal, Cuiaba)

Nedjelja, 22. lipnja (18:00) Belgija – Rusija 1:0 (Maracanã – Estádio Jornalista Mário Filho, Rio De Janeiro)
Nedjelja, 22. lipnja (21:00) Južna Koreja – Alžir 2:4 (Estadio Beira-Rio, Porto Alegre)

Četvrtak, 26. lipnja (22:00) Južna Koreja – Belgija 0:1 (Arena de Sao Paulo, Sao Paulo)
Četvrtak, 26. lipnja (22:00) Alžir – Rusija 1:1 (Arena da Baixada, Curitiba)

Povratak na Net.hr